Advertisement
Advertisementpixel

Non Stop Comics skromnie w grudniu

W grudniu wydawnictwo Non Stop Comics wyda jedynie dwa tytuły – za to wyczekiwane.

Na tej krótkiej liście znalazły się The Goon, o którym pisaliśmy już, że został przesunięty z listopada z powodów niezależnych od wydawcy. Drugim jest wyczekiwany przez fanów album Royal City Jeffa Lemire’a.

Komiksy nie ukażą się jednego dnia.

The Goon tom 1 – 7 grudnia

Amerykańska mitologia, noir, pulpowy horror, dużo, dużo humoru, niepodrabialny styl rysunków Erica Powella i Mike Mignola na gościnnych występach – legendarny „Goon” wreszcie w całości po polsku.

Royal City tom 1 – 12 grudnia

Patric Pike – pogrążony w twórczym kryzysie pisarz – powraca do miasteczka, w którym dorastał, by zmierzyć się z rodzinną traumą. „Royal City” to jak do tej pory najambitniejszy i chyba najbardziej osobisty projekt Jeffa Lemire’a – jednego z najlepszych twórców współczesnego komiksu.

non stop comics zapowiedzi

Przypominamy także, że zapowiadany pierwotnie na listopad 2018 kolejny album, Odrodzenie – tom 4 – został przesunięty na styczeń 2019.

Zobacz również: Zapowiedzi Egmont na styczeń – masa nowości na 2019

Źródło: informacja prasowa, ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?