Scream Comics zapowiada się na grudzień

W grudniu wydawnictwo Scream Comics wypuści na rynek kilka tytułów, na które fani czekają z niecierpliwością.

Dodatkowo w księgarniach są już dostępne dwa albumy Milo Manary, których oficjalna premiera zapowiadana była na 7 grudnia.

Biały Lama (wydanie zbiorcze)

  • Scenariusz: Alejandro Jodorovsky, rysunek: Georges Bess
  • Premiera: 18 grudnia

Kolejny, klasyczny już tytuł w dorobku mistrza z Chile czyli Alejandro Jodorowskiego (Incal, Kasta Metabaronów, Showman Killer) oraz wybitnego rysownika Georgesa Bessa, który właśnie dzięki temu tytułowi zyskał klasę arcymistrzowską w komiksie europejskim. Epopeja rozgrywającą się na przestrzeni wielu lat (od przełomu XIX i XX wieku po okres podboju Tybetu przez Chiny w latach 50-tych XX wieku), przedstawiająca życie i dojrzewanie chłopca uznanego za informację lamy – lidera i przywódcy duchowego Tybetańczyków.
Wspaniała epicka opowieść o humanistycznym przesłaniu. Idealna na dzisiejsze czasy.

scream comics zapowiedzi

Giuseppe Bergman #4. Mitologiczne przygody

  • Scenariusz i rysunki: Milo Manara
  • Premiera: 7 grudnia

Czwarty i ostatni zarazem już tom przygód Giuseppe Bergmana. Album nigdy nie publikowany dotąd w Polsce i zawierający ponad 50 stron dodatków ze wszystkich czterech części przygód!

scream comics zapowiedzi

Aliens. Bunt #1

  • Scenariusz: Brian Wood, rysunki: Riccardo Burchielli, Tristan Jones, Tony Brescini
  • Premiera: 18 grudnia
Bestseller ze stajni DarkHorse z uniwersum Obcego. Seria wraca do korzeni i poza klasycznym horrorem sci-fi otrzymujemy nie tylko wspaniały trzymający w napięciu thriller ale i opowieść o kondycji człowieka w świecie technologii i maszyn. Bunt jednego z androidów jest kanwą historii o tym, czy sztuczna inteligencja może być ratunkiem dla ludzkości. A w wymiarze ludzkim, trzymamy kciuki za kolejną silną bohaterkę – szeregową Marines- która w pojedynku Obcych ze sztuczną inteligencją znajduje się w samym środku konfrontacji, próbując zwyczajnie przeżyć…
scream comics zapowiedzi

Dinozaury w komiksie

  • Scenariusz: Arnaud Plumeri, rysunki: Bloz
  • Premiera: 18 grudnia
Scream przenosi Was w erę dinozaurów! Pierwszy tytuł wydawnictwa przeznaczony dla młodszych czytelników, jest tym na co Wszyscy dorośli nasi czytelnicy czekali. Wspaniała, pełna edukacyjnych treści historia dla młodszych i starszych ze znakomitymi rysunkami. Pozycja obowiązkowa dla fanów Parku Jurajskiego, dinozaurów ale i tych, którzy czytając uwielbiają się śmiać i dobrze bawić.
scream comics zapowiedzi

Kobiety

  • Rysunki: Milo Manara
  • Premiera: 7 grudnia
Creme de la creme dla wszystkich fanów dyskretnej erotyki i kreski Maestro Manary: kolekcjonerski Artbook „Manara Kobiety”. Również po raz pierwszy w Polsce!
scream comics zapowiedzi

Zobacz również: Armie Zdobywcy – grudniowa nowość Studia Lain

Źródło: Scream COmics Facebook, ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?