Vigilante. My Hero Academia od Waneko

Dla fanów My Hero Academia (Boku no hero academia) wydawnictwo Waneko przygotowało niespodziankę – ich nakładem ukaże się historia osadzona w tym mangowym uniwersum – Vigillante. Tym razem poświęcona chroniącym ludzi złoczyńcom.

fot. Waneko

Informacje dotyczące wydania

Gatunek/tematyka: akcja, komedia, dramat, sci-fi, shounen, supernatural

Autor: Court Betten, Kouhei Horikoshi, Hideyuki Furuhashi

Ilość tomów w Japonii: 6 (nadal powstaje)

Sposób wydania: format standardowy

Cena: 21,99 zł

Opis za wydawcą

Współczesność. Codzienna rzeczywistość, która różni się od naszej jedynie tym, że wielu ludzi posiada nadprzyrodzone zdolności zwane „darami”. Nie wszyscy używają ich, by czynić dobro, jednakże wszędzie tam, gdzie uderza zło, pojawiają się bohaterowie! Świat ten rządzi się wieloma zasadami, a jedną z nich jest ta mówiąca, że tylko ci, którzy posiadają licencję bohaterską mogą używać swoich darów do walki ze złem.

Jednak… istnieje grupa upartych ludzi posiadających serca bohaterów, lecz reputację złoczyńców, a zwie się ich VIGILANTE!

Dziewiętnastoletni Kouichi Haimawari zawsze marzył o zostaniu bohaterem, jednak jego dar był za słaby. W zamian poświęca swój wolny czas wykonując dobre uczynki w sąsiedztwie. Nic wielkiego, ot sprzątanie śmieci bądź pomoc zagubionym maluchom. Kouichi jednak nie narzeka, jest w miarę zadowolony z życia jakie prowadzi… Do czasu, aż jego spokój zostaje zniszczony w dniu którym jego drogi skrzyżowały się z Knuckle Dusterem- nielegalnym bohaterem! Od tej pory chłopak znajduje się w samym środku superbohaterskiego chaosu!

Zobacz również: KBOOM podało tytuły do końca czerwca

Źródło: Wydawnictwo Waneko

Interesuję się popkulturą, fanami, mangą i anime. Sporo piszę, ale takie życie doktorantki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?