Advertisement

Zapowiedzi Studia JG

Studio JG ogłosiło trzy nowe tytuły, które ukażą się w sierpniu oraz listopadzie. Wśród nich znalazła się dłuższa seria Watashi to sensei no genjuu shinryouroku, jednotomówka boys’ love znanej już polskim czytelnikom autorki Tomo Kurahashi, SICK, jak też również jednotomowy spin-off popularnego Noragami.

Studio JG

Zobacz również: Już dziś premiera oficjalnej powieści Uniwersum Marvela „X-Men: Saga Mrocznej Phoenix”!

Kaziya, Watashi to sensei no genjuu shinryouroku

W świecie, w którym magia została prawie całkowicie wyparta przez naukę, mało kto wierzy już w skuteczność zaklęć i rytuałów. Czarodziejskie receptury tracą na znaczeniu, gdyż magia nie działa na osoby, które w nią nie wierzą. W tej nowej rzeczywistości zaczyna brakować miejsca dla mitycznych stworzeń. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Ziska, młoda dziewczyna pochodząca z rodziny magów, która szkoli się u doktora weterynarii. Łącząc dwa różne źródła wiedzy o leczeniu zwierząt, razem ze swoim mentorem próbują ocalić jak najwięcej niezwykłych stworzeń, które powoli odchodzą w zapomnienie.

Liczba tomów: 4+
Gatunek: seinen, fantastyka
Premiera: sierpień

Tomo Kurahashi, SICK

Keito Sudou to facet jak marzenie – przystojny, inteligentny, wiecznie otoczony wianuszkiem przyjaciół i wielbicielek. Choć wydawałoby się, że z każdym potrafi znaleźć wspólny język, jednej osoby zupełnie nie jest w stanie rozgryźć. Dwa lata starszy Shouta Kishi to nieśmiały student, który stroni od ludzi, a na wszelkie zaczepki ze strony kolegów reaguje obojętnością. Chcąc zmusić chłopaka do okazania emocji i odsłonięcia prawdziwej twarzy, Sudou zaczyna regularnie sprawdzać granice jego cierpliwości. Nie spodziewa się nawet do czego doprowadzi ta ryzykowna gra…

Liczba tomów: 1
Gatunek: yaoi, komedia
Premiera: sierpień

Adachitoka, Noragami shuuishuu

Spotkało Was coś niedobrego? Padliście ofiarą oszustwa? Potrzebujecie pomocy profesjonalisty? Najwyższy czas zadzwonić do Yato – jedynego w swoim rodzaju boga na posyłki! Ten charyzmatyczny bezdomny dresiarz za niewygórowaną opłatą podejmie się każdego zlecenia. Nie ważne czy chodzi o zdejmowanie kotów z drzew, czy przepędzane demonów – Yato żadnej pracy się nie boi. Gotowi na kolejne przygody ze świata Noragami? Oto zbiór przepełnionych akcją i humorem historii nie tylko dla wyznawców yatoizmu!

Liczba tomów: 1
Gatunek: przygodowy, komedia
Premiera: listopad

Źródło: Studio JG

Interesuję się popkulturą, fanami, mangą i anime. Sporo piszę, ale takie życie doktorantki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?