Advertisement

William King – autor Warhammerów na IEM w Katowicach!

Już w najbliższy weekend, 4 marca, w katowickim Spodku wszyscy fani książek spod znaku Warhammera będą mieli okazję spotkać jednego z najbardziej znanych twórców powieści z tego uniwersum – Williama Kinga.

W Katowicach odbywa się właśnie Intel Extreme Masters 2017, impreza e-sportowa. Zeszłoroczna edycja IEM zebrała zasłużone brawa – na koncie miała aż 113 000 uczestników i 30 milionów gości śledzących wydarzenia na żywo. 

Zobacz również: Sylvester Stallone sprzeda część swoich unikalnych zbiorów literackich

Podczas pierwszego światowego turnieju Heroes Global Championship – Western Clash, który odbędzie się właśnie w ten weekend, na stoisku Blizzarda odbędą się dwa spotkania autorskie z Williamem Kingiem, autorem powieści takich jak Illidan (wydany przez Insignis, które zaprosiło pisarza), a także Szary Łowca, Zabójca wampirów czy Wieża węży. Spotkania odbędą się w sobotę o 14.30 i 16.30 na stoisku R16.

William King w Katowicach

Źródło: materiały prasowe; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?