• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Już 24 maja prawdziwe wydarzenie – do księgarń trafi pierwsza część bestsellerowego cyklu fantasy Wielkie płaszcze, zarazem debiutu kanadyjskiego pisarza Sebastiena de Castella.

Sebastien de CastellFot. Sebastien de Castell.

Sebastien de Castell dziś ma na koncie cztery powieści z serii Wielkie płaszcze, jednak gdyby kilka lat temu zapytać, czym się zajmuje, odpowiedź byłaby zupełne inna. Zanim napisał świetnie przyjęte Ostrze zdrajcy, był muzykiem, mediatorem, choreografem walk, nauczycielem, kierownikiem projektów, aktorem i specjalistą do spraw strategii produktu. Uwielbia podróżować – dosłownie i w przenośni – co było powodem częstych zmian w jego karierze. Dziś, poza pisaniem, wciąż muzykuje. Wydawnictwo Insignis już dziś zaprasza na stronę www.decastell.pl, na której czytelnicy znajdą więcej informacji o autorze, jego powieściach, a także ciekawostki (między innymi mapę krainy, w której toczy się akcja serii o Wielkich Płaszczach).

Przywodząca na myśl Trzech muszkieterów powieść obfituje w zwroty akcji, jest dynamiczna i zabawna, ze świetnie nakreślonymi postaciami trójki charakternych bohaterów. Wydawnictwo Insignis przygotowało fragmenty książki w formie efektownego słuchowiska z udziałem kilku aktorów, które pozwoli wejść w świat walk, spisków i fantastycznych przygód. Już dziś dostępny jest drugi fragment Ostrza zdrajcy:

.

Zobacz również: Sebastien de Castell - Ostrze zdrajcy - recenzja książki

Źródło: Insiginis / Ilustracja wprowadzenia: Insignis.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tadeusz Mencel

Tadeusz Mencel

Dziennikarz

O mnie:

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.