• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wydawało się że przyszłoroczną ostatnią częścią filmowych perypetii Christiana i Anastasii popkultura uwolni się na dobre od tych postaci. Były cztery książki, będą trzy film i koniec, dziękujemy. Nic bardziej mylnego, bo jak się okazuje, trzeci film, który uświetni przyszłoroczne Walentynki poprzedzi kolejna książka z tego fascynującego uniwersum. Jak wiemy autorka po skończeniu oryginalnej trylogii wydała jeszcze powieść Grey, w której opowiedziała jeszcze raz wydarzenia z pierwszej książki, tym razem z perspektywy naszego miliardera. Teraz kontynuuje tę drogę, bo już niedługo (jeszcze tego listopada, na razie jednak nie wiadomo kiedy w Polsce) księgarnie na całym świecie nawiedzi Darker, czyli oko Greya na Ciemniejszą stronę. Sama autorka zapowiedziała tę książkę dziś na swoim Instagramie.

Zobacz również: Ciemniejsza strona Greya - recenzja filmu!

 

Tak jak wspomniałem, nie wiadomo jeszcze kiedy i pod jakim tytułem znajdziemy Darker na półkach księgarń w Polsce. Wiemy jednak kiedy będziemy mogli pójść do kina, by rozkoszować się kolejnym dziełem na podstawie tych książek. Nowe oblicze Greya, w reżyserii Jamesa Foleya będzie mieć premierę 9 lutego przyszłego roku. 

źródło: Instagram/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.