B.A. Paris na żywo – spotkanie ze słynną pisarką… online

#ZostańWDomu nie oznacza, że nie możemy obcować z kulturą! Spotkanie z B.A. Paris, autorką powieści Dylemat i bestselerowego Za zamkniętymi drzwiami, odbędzie się na żywo online w ramach cyklu Empiku #premieraonline i będzie pierwszym tego rodzaju spotkaniem z autorem zagranicznym. Rozmowę z pisarką poprowadzi Justyna Dżbik (Radio ZET).

Spotkanie odbędzie się w środę 22 kwietnia o godz. 18:00. Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie tutaj, a streaming będzie można obejrzeć na stronie Empiku.
Brytyjska autorka B.A. Paris zrobiła zawrotną karierę dzięki powieściom Za zamkniętymi drzwiami i Na skraju załamania, które szybko trafiły na listy bestsellerów New York Timesa, Sunday Timesa, Amazona oraz iBooks.
W Polsce Za zamkniętymi drzwiami do dziś – prawie dwa lata po premierze – utrzymuje się na listach bestsellerów. Polscy czytelnicy pokochali powieści B.A. Paris – autorka była trzykrotnie nominowana do Bestsellera empiku (jej książki trafiły na listę bestsellerów empiku w sumie aż 77 razy!) i trzykrotnie znalazła się w finale plebiscytu Książka Roku Lubimyczytać.pl.

Zobacz również: Nowe powieści Ziemowita Szczerka oraz Manueli Gretkowskiej od maja w księgarniach

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?