Darmowy e-book Zapomniane sny – projekt charytatywny

Zapomniane sny  to projekt, w ramach którego powstawać będzie cykl antologii opowiadań. E-booki wydane w ramach serii mają przysłużyć się celom charytatywnym. Jak? Bardzo prosto. Opowiadania, które się w nich znajdą, można pobrać i przeczytać za darmo, ale autorzy dają możliwość zapoznania się z działalnością i przekazania datku na organizację pożytku publicznego, każdorazowo wskazaną w danym tomie antologii.

W pierwszym tomie W głębi snów można znaleźć 26 opowiadań. Wszystkie z nich to krótkie teksty, w większości liczące około 1000 słów, osadzone w szeroko pojętych ramach fantastyki (fantasy, SF, horror).

Książkę pobierzecie ze strony projektu, a kontakt z twórcami możecie złapać na fanpage’u.

Autorzy to: Agata Poważyńska, Agnieszka Fulińska, Aleksander Pacion, Aleksandra Klęczar, Aleksandra Wyszynska, Anita Kurowska, Anna Maria Wybraniec, Anna Sikorska, Gożjaśkiś, Jakub Rewiuk, Jan Fosz, Julia Łuszpińska, L.K. Moss, Magdalena Świerczek-Gryboś, Marek Kolenda, Marianna Szygoń, Mateusz Kędziora, Michał Gola, Michał Puchalski, Michał Wyzga, Radosław Puchała, Sylwester Gdela, Sylwia Finklińska, Sylwia Wełna, Wiktor Orłowski.

Tym razem twórcy jako fundację, którą chcieliby wesprzeć w ramach działalności charityware wybrali Fundację Synapsis, skupiającą się na pomocy dzieciom i dorosłym z autyzmem.

W planach są kolejne części, przy których promowane będą kolejne organizacje.

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?