Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii – zapowiedź książki twórcy serialu BoJack Horseman!

Na to warto czekać – „Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii” już niedługo w księgarniach.

Rozbawia, zaskakuje, porusza – Raphael Bob-Waksberg po prostu rozkłada na łopatki swoim zbiorem opowiadań.  Już 11 marca do księgarń trafi debiutancka książka twórcy kultowego serialu „BoJack Horseman”.

Posłuchaj jednego z opowiadań z książki „Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii” już teraz!

Co opowiadania o miłości mają wspólnego z gadającym koniem? Nic a nic – poza genialnym humorem, brutalną szczerością, błyskotliwością i fantastyczną absurdalnością. Będziesz śmiał się i płakał.

A już na pewno z „Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii” nie będziesz się nudził. W opowiadaniu „Przenajświętsza i najpomyślniejsza uroczystość” zaręczona para młodych ludzi zmuszona jest uporać się z wsadzającymi nos w nie swoje sprawy krewnymi, którzy dyktują stosowną liczbę kozłów do ofiarowania podczas ślubu. „Przegapione połączenie – m4w: mężczyźni szukają kobiet” to tragikomiczna opowieść o dwójce singli dojeżdżających metrem do pracy, wciąż niepotrafiących nawiązać upragnionego kontaktu. Dzień za dniem, rok za rokiem… A w „Więcej ciebie, którym już jesteś” zmagający się z trudnościami pracownik parku rozrywki utrzymanego w tematyce zmarłych prezydentów dowiaduje się, że miłość może być genetycznie modyfikowana.

„Cudownie irracjonalny i nieoczekiwanie poruszający” – Publishers Weekly

Napisany ze znanym z „BoJacka Horsemana” zjadliwym humorem zbiór krótkich form o relacjach międzyludzkich pod długim tytułem „Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii” Raphaela Boba-Waksberga ukaże się 11 marca nakładem wydawnictwa Insignis Media.

Zamów już dzisiaj w przedsprzedaży w najlepszej cenie:

http://bit.ly/Waksberg

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?