„Magicy” Neila Patricka Harrisa w sierpniu od Znaku

Powieść Neila Patricka Harrisa, Magicy, ukaże się nakładem wydawnictwa ZNAK 27 sierpnia tego roku. To pierwsza część serii Magical Misfits, której drugi tom w Stanach Zjednoczonych na księgarskich półkach pojawi się dopiero we wrześniu.

Neil Patrick Harris (Seria niefortunnych zdarzeń, Jak poznałem waszą matkę) znany jest ze swojego zamiłowania do magicznych sztuczek, w końcu poza faktem, że pracuje jako aktorem serialowy, filmowy i Boradwayowy, jest również magikiem i szczęśliwym ojcem dwójki dzieciaków. Dlatego tematyka oraz odbiorca Magików nie powinni dziwić.

Neil Patrick Harris Magicy tom 1

Materiały prasowe wydawnictwa ZNAK

Opis za wydawcą

Carter umie sprawić, że znikają monety i karty, ale tym raZem to on sam postanawia się ulotnić. ucieka od antYpatycznego wuja i trafia do małego miasteczka, w sam środek fesTynu. tam wśród obłoków pAry i pod przykrywką niewinnych trików podstępna trupa złodzieJaszków planuje rabunek bezcennego klejnotU. szczęśliwym trafem (a może to czary?) carter spotyka troje utalentoWanych dzieciaków, które tak jak on mają niejednego asa w rękawie. dołączA do nich duet przebojowych komików. z pomocą tajemniczego sztukmistrza zrobią wszystko, Żeby pokrzyżować plany baNdziorów. przy okazji odkryją sIłę przyjaźni, a może nawet – uwiErzą w magię!

Neil Patrick Harris – arcyzdolny aktor, pomysłowy pisarz, kapitalny komik i mistrzowski magik po godzinach. Znany także jako Hrabia Olaf (gdy przytrafia mu się seria niefortunnych zdarzeń) lub Barney Stinson (gdy poznaje waszą matkę). Czarujący człowiek.

„Jestem urzeczony, zachwycony i dziwnie przerażony, że przez tę książkę rozpłynę się w powietrzu.” (Lemony Snicket)

Zobacz także: TOP 2018 – Najlepsze seriale roku! Ranking aktualizowany!

Źródło: Wydawnictwo Znak / Ilustracja wprowadzenia: vagueonthehow

Interesuję się popkulturą, fanami, mangą i anime. Sporo piszę, ale takie życie doktorantki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?