Advertisement
Advertisementpixel

Książkowy Ostatni Jedi już 4 lipca

Uroboros zapowiedział powieść Jasona Frya Ostatni Jedi na 4 lipca. W książce, poza adaptacją filmowego scenariusza, znalazły się również wydarzenia, które ostatecznie nie zostały wykorzystane w wersji kinowej.

ostatni jedi powieść fry

Materiały promocyjne wydawnictwa Uroboros

Zobacz również: Pod Ostrzałem #34 – Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Opis według wydawcy

Porywająca adaptacja Star Wars: Ostatni Jedi napisana w konsultacji z reżyserem filmu Rianem Johnsonem. Ta wyjątkowa książka zawiera sceny z alternatywnych wersji scenariusza oraz inne materiały dodatkowe!

Z popiołów Imperium powstało nowe zagrożenie dla pokoju w galaktyce: bezwzględny Najwyższy Porządek. Na szczęście nowi bohaterowie są gotowi, by chwycić za broń lub nawet oddać życie za sprawę. Rey, sierota, w której Moc jest silna, Finn, były szturmowiec, który zbuntował się przeciw dawnym dowódcom, oraz Poe Dameron, nieustraszony pilot X-winga, stają do walki w szeregach Ruchu Oporu u boku generał Lei Organy Solo. Na ich drodze stoją wrogowie dysponujący przewagą liczebną oraz straszliwą bronią: Snoke, Naczelny Wódz Najwyższego Porządku, i jego bezlitosny uczeń Kylo Ren. Czy potężni wrogowie przyniosą koniec obrońcom jasnej strony? Ich jedyną nadzieją jest żywa legenda, zaginiony mistrz Jedi Luke Skywalker.

Akcja Star Wars: Ostatni Jedi rozpoczyna się tam, gdzie zakończyła się akcja Star Wars: Przebudzenie Mocy, otwierając nowy, zdumiewający rozdział w historii walki sił światła przeciw siłom ciemności.


Ponadto do wydanej już książki Phasma wkradły się błędy – ci, którzy zakupili egzemplarze przed dodaniem erraty przez wydawcę, mogą ją sami pobrać pod tym linkiem i wydrukować.

Źródło: Uroboros / Ilustracje: Uroboros

Interesuję się popkulturą, fanami, mangą i anime. Sporo piszę, ale takie życie doktorantki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?