Stranger Things. Ciemność nad miastem – teraz także jako audiobook!

Poradnia K zaprezentowała drugą oficjalną powieść Stranger Things. Ciemność nad miastem 3 lipca 2019, czyli dokładnie w przeddzień premiery trzeciego sezonu kultowej już serii Netflixa. 4 lipca ukaże się audiobook w interpretacji Mikołaja Krawczyka.

Książka opowiada o wydarzeniach z 1984 roku, o pierwszych wspólnych Świętach Bożego Narodzenia szeryfa i Jedenastki. Przybrana córka chce się dowiedzieć, jak to się stało, że Hopper wiele lat temu wyjechał z Hawkins, co oznacza „Wietnam” i dlaczego nigdy nie wspomina  o Nowym Jorku. Determinacja adoptowanej córki przynosi efekty i szeryf zaczyna się otwierać. Poznajemy jego mroczną przeszłość w Nowym Jorku, latem 1977 roku, kiedy pracował jako detektyw w wydziale zabójstw. Opowieść powstała również w formie audiobooka, który, tak jak serial, ma premierę 4. lipca.

Lektor audiobooka – Mikołaj Krawczyk to popularny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy; występuje na scenie od czwartego roku życia. Na swoim koncie ma m.in. role w spektaklu Pierwsza randka, w reżyserii Tomasza Dutkiewicza w warszawskim Teatrze Komedia. Od 2013 odtwarza również rolę Łukasza w serialu Polsatu Przyjaciółki. Producentem audiobooka jest Audioteka.

Źródło: informacja prasowa

Dziennikarz
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?