Szklany Tron w końcu z zakończeniem

W ciągu miesiąca, 24 kwietnia i 15 maja, do księgarni trafi Królestwo popiołów, długo wyczekiwany finał serii Szklany tron Sarah J. Maas.

Książka zostanie wydana w dwóch częściach ze względu na objętość – oryginał, który ukazał się w USA w 2018 roku, to niemal 1000 stron lektury. 24 kwietnia dostaniemy Królestwo popiołów #1, liczące w polskim tłumaczeniu nieco ponad 700 stron, w maju – część drugą, stron onad 500.

szklany tron

Nota wydawcy:

Wyczekiwany latami finał serii Szklany tron! Światowy bestseller królowej fantasy, Sarah J. Maas, oferuje czytelnikowi epickie, niezapomniane zakończenie!

Życiowa podróż Aelin – od niewolnicy do królowej niegdyś wielkiego królestwa – osiąga swój rozdzierający serce finał, gdy wybucha wojna na świecie.

Gdy wszystkie wątki w końcu się łączą, wszyscy muszą stanąć do walki o przyszłość. Niektóre więzy pogłębią się jeszcze bardziej, podczas gdy inne zostaną zerwane na zawsze w wybuchowym ostatnim rozdziale serii Szklany tron.

szklany tron

Źródło: Empik.com; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?