Wyjątkowy album dla fanów Gwiezdnych Wojen!

Wszystkim fanom oczekującym na wielki finał nowej trylogii Gwiezdnych wojen wydawnictwo AMEET prezentuje wyjątkowy album Wizje twórców „Star Wars™: Ostatni Jedi” będący kontynuacją doskonale przyjętych Wizji twórców „Star Wars: Przebudzenie Mocy”.

Obszerny album z wielką szczegółowością przedstawia pracę artystów koncepcyjnych oraz pasjonujący przebieg procesu twórczego, który nadał ostateczny kształt wizualny kolejnej filmowej podróży do odległej galaktyki. Dla wielbicieli uniwersum stworzonego przez George’a Lucasa ta publikacja stanowi jedyną w swoim rodzaju możliwość poznania okoliczności, w jakich powstawały fantastyczne miejsca i postaci. Czytelnik znajdzie tu nie tylko stworzoną na potrzeby filmu sztukę koncepcyjną, ale też szkice kostiumów, scenorysy, schematy planów zdjęciowych i projekty stworzeń – również te, które ostatecznie nie pojawiły się na ekranie.

Wizje twórców Star Wars™: Ostatni Jedi to wyjątkowa kolekcja ilustracji oraz niepublikowanych nigdzie indziej wypowiedzi twórców ósmego epizodu sagi Gwiezdnych wojen, a także niezwykła kronika pracy artystów współtworzących film.

 

Źródło: Informacja prasowa | Ilustracja główna: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?