Owsiak krytykuje Kurskiego na konferencji WOŚP: TVP to nie Pana prywatna telewizja

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiega końca. Na konferencji podsumowującej wydarzenie Jurek Owsiak skomentował brak informacji o dzisiejszym finale w telewizji TVP:

Płacę abonament za telewizje i chcę wiedzieć co dzieje się w Polsce. Wydarzenie transmitowała telewizja TVN, wiele innych stacji prywatnych jak Polsat również mówiły o 25. finale WOŚP. Pan Jacek Kurski nie pokazał dziś w TVP tego czym żyła Polska. To nie jest piknik. Miliony Polaków biorą w tym udział! Jest mi przykro. (…) TVP to nie jest Pana prywatna telewizja. (…) Nie jest Pan profesjonalistą.

https://www.youtube.com/watch?v=coFzyJw_1gk

Zobacz również: TVP nakręci dokument o historii Gazety Wyborczej

25. finał WOŚP gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Na tę chwilę zebrano już ponad 42 miliony złotych.

25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie – mówi Jerzy Owsiak

Choć Grupa TVN współpracowała już przy paru finałach WOŚP, to dopiero teraz zyskała miano gospodarza imprezy. Wcześniej należało ono oczywiście do TVP, w której siedzibie mieściło się główne studio. Przebieg 25. finału WOŚP był dziś pokazywany na antenach TTV, TVN i TVN24 oraz w serwisie Player.pl.

Znalezione obrazy dla zapytania wośp 25

Źródło: TVN24, wosp.org.pl

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?