• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Macie ochotę na przejażdżkę z Racoonem? A może chętnie poznacie małego (lub dużego!) Groota? To wszystko będzie możliwe już w maju, dzięki otwarciu sekcji poświęconej Strażnikom Galaktyki w Parku Rozrywki Disneya w Kalifornii.

Wszyscy oczekujący na wejście do kin Strażników Galaktyki Vol. 2 (premiera 25 kwietnia) mogą zaznaczyć w kalendarzu kolejną ważną datę. Wspomniane otwarcie nastąpi 27 maja. W parku mamy poznać wiele sekretów związanych z filmem, ponadto na odwiedzających czeka sporo atrakcji, jak choćby pomoc ekipie znanej z filmu pomoc w ucieczce z pewnej fortecy, a naszym towarzyszem podruży ma być Rocket. Zapowiedź otwarcia w wersji wideo znajdziecie ponizej:

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki Vol. 2 - Mały Groot na nowym plakacie filmu

Historia drugiej części Strażników Galaktyki skupi się na przeszłości Petera Quilla znanego z pierwszej odsłony i jego pochodzeniu. Gwiazdy produkcji to: Sylwester Stallone (Sly), Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Sean Gunn (Kraglin), Pom Klementieff (Mantis), Elizabeth Debicki (Ayesha), Chris Sullivan (Taserface) i Kurt Russell (Ego).

Źródło: ew.com/Fotografia wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.