• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nowa seria LEGO DC Super Hero Girls ma moc! Łączy ducha współpracy, radość budowania i emocjonujące przygody w uniwersum DC Super Heroes. Przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia, pozwala zanurzyć się w świecie superbohaterek, by odkrywać własne superumiejętności! Bawiąc się mini laleczkami, które odwzorowują słynne filmowe i komiksowe postaci, można wcielać się w ich role, by poczuć, jak to jest być Wonder Woman, Supergirl, Harley Quinn czy Batgirl.

 16911039 1554795537881536 2034900935 oFot. materiały prasowe

W realnym świecie nikt nie rodzi się superbohaterem, ale może się nim stać! Duży w tym udział rodziców. Stwarzając dziecku odpowiednie warunki, pomagają mu nabyć nowe umiejętności, a przez to w pełni wykorzystać jego zdolności i potencjał. Najskuteczniejszą i jednocześnie najprzyjemniejszą metodą, by wspierać prawidłowy rozwój dziecka, jest zabawa. To ona najlepiej pobudza wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne, dając mnóstwo radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. To z kolei wzmacnia jego pewność siebie i poczucie własnej wartości, dzięki czemu nie boi nowych zadań, a wrodzona ciekawość popycha go do dalszego odkrywania świata. W zabawie dziecko wchodzi w rozmaite role społeczne, poznając różne cechy charakteru. Nawet nieśmiały mały człowiek może wcielić się w postać superbohatera i poczuć, jak to jest być liderem. Czasem, by nim zostać, wystarczy po prostu być sobą i bez obaw podążać za swoimi marzeniami.

16910948 1554795554548201 810913887 oFot. materiały prasowe

Klocki z nowej serii LEGO DC Super Hero Girls to zabawki, które przekształcą dziecięce pokoje w miejsce, gdzie niemożliwe nie istnieje. Nadszedł czas, by uwolnić swoją moc i stać się superbohaterką! Bawiąc się 6 nowymi zestawami, dzieci mogą utożsamić się z najsłynniejszymi dziewczęcymi postaciami komiksowymi i filmowymi m.in. potężną Supergirl, odważną liderką Wonder Woman, technologiczną czarodziejką Batgirl, wstydliwą Poison Ivy, błyskotliwą Harley Quinn, ostrą Kataną, towarzyską Bumblebee, bystrooką Hawkgirl czy chłodną Frost.

16935392 1554795541214869 2125392258 oFot. materiały prasowe

Wszystkie zestawy LEGO DC Super Hero Girls można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny są rekomendowane i obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO: Lashina i jej pojazdHelikopter Bumblebee – 69,99 PLN, Pokój Wonder Woman – 89,99 PLN, Batgirl i pościg batjetem - 99,99 PLN, Harley Quinn na ratunek – 129,99 PLN, Szkoła superbohaterek – 359,00 PLN. Więcej informacji o serii LEGO DC Super Hero Girls na www.lego.com/pl-pl/dcsuperherogirls

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.