• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dzień Kobiet oznacza, że możemy się też trochę porozpieszczać. Na przykład takimi cudeńkami: specjalnymi cieniami do powiek i akcesoriami do makijażu stworzonymi przez... trojaczki-fanki Harry'ego Pottera.

Firma Storybook Cosmetics założona została przez siostry Erin, Mandy i Missy Maynard - identyczne trojaczki. Wszystkie trzy są wielkimi fankami książek o magii i czarach, a przy tym bardzo utalentowanymi młodymi kobietami: nie tylko występowały jako nastolatki w programie American Idol, ale też każda z nich założyła prosperujący biznes online. 

Zobacz również: Rasistowskie koszulki z The Walking Dead? Wielka marka wycofała t-shirty

Uznały, że pora połączyć siły i na tym polu i zapowiedziały wspólną firmę: Storybook Cosmetics. Chcą w ten sposób umożliwić kobietom wprowadzenie odrobiny magii do codziennych zajęć, takich jak makijaż. W październiku 2016 wypuściły pierwszy produkt: akcesoria do makijażu w kształcie małych różdżek.

Magiczne cienie Fot. materiały promocyjne

Teraz pora na kolejny krok: paletę cieni do powiek o nazwie Wizardry and Witchcraft Eyeshadow Palette Book. W pojemniczku o kształcie magicznej księgi zamknięto 12 cieni do powiek, pełnych brokatu i intensywnych barw o nazwach takich jak Cloak (Peleryna), Cauldron (Kocioł) czy Bewitched (Oczarowany). Taka przyjemność kosztuje, bagatela, 52 dolary z wliczoną przesyłką.

Magiczne cienie do powiek Fot. materiały promocyjne

magiczne cienie2

Magiczne cienie do powiek

To jak, drogie panie, rozpieszczamy się? Chętne mogą zamówić paletę tutaj.

Źródło: BuzzFeed; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dagmara Trembicka

Dagmara Trembicka

Stały współpracownik

O mnie:

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.