• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Aktorzy zza oceanu coraz częściej odwiedzają nasz kraj. Niedawno mieliśmy Jessikę Chastain i Daniela Bruhla, wcześniej Madsa Mikkelsena czy gwiazdy The Walking Dead. Do tego słynna akcja z maluchem dla Toma Hanksa i okazuje się, że Polacy chcą na stałe zainstnieć w świadomości hollywoodzkich gwiazd. Wrocławskie Muzeum Narodowe obrało sobie za cel samego Roberta De Niro. Zaproszą go do siebie, aby zobaczył pewien obraz. W swoich zbiorach mają bowiem XVII-wieczne dzieło przedstawiające... mężczyznę imieniem Johann Vogt. I jest on łudząco podobny do gwiazdora Taksówkarza czy Chłopców z ferajny.

Zobacz również: Paweł Zarzeczny chwali Pulp Fiction i Tarantino

O żadnym przekręcie nie może być mowy, dowiedziono bowiem, że wspomniany obraz wyszedł spod pędzla Bartłomieja Strobla w 1628 roku. De Niro urodził się całe 315 lat później. Czy widniejący na portrecie mężczyzna może być jego przodkiem? Według władz muzeum nie jest to wykluczone. W żyłach aktora płynie bowiem mnóstwo europejskiej krwi. Przodkowie jego ojca pochodzą z Włoch i Irlandii, a matki z Holandii, Francji i Niemiec.

źródło: Gazeta Wrocławska / ilustracja wprowadzenia: Paweł Relikowski

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.