Zobacz nowy teledysk zespołu Dr Misio w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego!

Arkadiusz Jakubik jest jednym z ulubionych aktorów Wojciecha Smarzowskiego, to wiemy nie od dziś. Ich współpraca na przestrzeni lat obrodziła w kilka wspaniałych filmów z wybitnymi wręcz kreacjami aktora, takimi jak sierżant sztabowy Petrycki z Drogówki czy notariusz Jan Janocha z Wesela. Równie dobrze wiemy też, że Jakubik oprócz grania w filmach całkiem nieźle radzi sobie także na rynku muzycznym. Jego zespół Dr Misio z powodzeniem gra już prawie dekadę. Dziś w sieci pojawił się kolejny owoc współpracy obydwu panów, bowiem Smarzowski wyreżyserował teledysk do utworu Pismo z nadchodzącej wielkimi krokami płyty Zmartwychwstaniemy. Możecie zobaczyć go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=v0BBpVl34I0

To nie pierwszy raz kiedy Smarzowski współpracuje z zespołem Dr Misio. Jest także reżyserem teledysku Młodzi z albumu pod tym samym tytule. Klipy zespołu reżyserowali w przeszłości także min. Bartosz Piotrowski i Łukasz Palkowski.

https://www.youtube.com/watch?v=7vnqnrOuTOs

Premiera najnowszej płyty zespołu Dr Misio już 12 maja.

źródło: Facebook / ilustracja wprowadzenia: kadr z teledysku/ Paweł Tybora 

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?