Star Wars Land – Pierwsza wizualizacja nowego parku rozrywki od Disneya!

Fani Gwiezdnych Wojen, miejcie się na baczności, bo oto „odległa galaktyka” zbliża się w ogromnym tempie! Granicę pomiędzy Ziemią, a takimi ciałami niebieskimi jak Yavin, Endor, czy Hoth zatrze nowy park rozrywki od Disneya, Star Wars Land.

Największy konwent Disneya, D23 Expo 2017, rozpoczyna się z wielkim przytupem. Bob Chapek, przewodniczący Walt Disney Parks, zaprezentował wszystkim zgromadzonym model nadchodzącego parku rozrywki opartego na tematyce produkcji Georga Lucasa. Ów model przedstawiony został w formie makiety, wykonanej ręcznie z dużą dbałością o szczegóły. Całość oddaje pełny kilmat sagi i daje duże nadzieje odnośnie wykonania i realziacji parku. 

Zobacz również: Zapowiedzi komiksowe Egmontu na wrzesień

Chapek nie zdradził jeszcze wszystkich szczegółów odnośnie nowego parku. Zapowiedział jedynie, że zostanie on otwarty w 2019 roku w Disneylandach w Anaheim oraz Orlando w USA. Na więcej informacji przyjdzie nam poczekać do ostatniego dnia imprezy (Niedziela, 16 lipca), gdzie przewidziano pełną prezentację nowego projektu od Walt Disney Parks. Jeżeli jednak wierzyć zapowiedziom z 2015 roku, w ramach Star Wars Land, będzie dane nam sterować Sokołem Milenium oraz wejść w sam środek bitwy pomiędzy Rebelią, a Nowym Porządkiem.

Makieta będzie cieszyć oko gości przez cały czas trwania konwentu, jednak dla tych, którzy są wstanie jedynie wirtulanie śledzić przebieg imprezy, udostępniamy poniżej krótką prezentację wideo umieszczoną w serwisie YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=dJxDQVnOyx4

Żródło: coomingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?