Kup sobie młot Thora albo inny fragment MCU!

Prop Store – brytyjski sklep zajmujący się m.in. handlem oryginalnymi rekwizytami i kostiumami filmowymi, rozpoczął zapisy na swoją coroczną aukcję – Entertainment Memorabilia. A na niej możesz dostać m.in. oryginalnego Mjolnira – młot Thora z filmów Marvel Cinematic Universe.

Na aukcji znalazł się oryginalny rekwizyt Chrisa Hemswortha z filmu Thor z 2011 roku. Do tego organizatorzy kuszą m.in. jeden z hełmów Starlorda – Petera Quilla – które postać nosiła na planie Strażników Galaktyki w 2014 roku.

starlord na aukcji

Są też rekwizyty spoza świata MCU. Masz ochotę na strój Supermana z filmu Superman IV: The Quest for Peace z 1987 roku, wcześniej noszony przez Christophera Reevesa? Proszę bardzo. A może kostium Jokera Jacka Nicholsona z Batmana w reżyserii Tima Burtona? Nie ma problemu. Na aukcję trafią także hełm i tunika Magneto z filmu X-men z 2000 roku (postać grał Ian McKellen), oryginalny hełm Dartha Vadera z Imperium Kontratakuje oraz osłąwiony bicz z Indiany Jonesa i ostatniej krucjaty. Do tego – według organizatorów – na aukcję trafi nieco mniej znanych rekwizytów.

mlot thora na aukcji

Zobacz również: Dom rodzinny Harry’ego Pottera wystawiony na sprzedaż!

Jeśli uważasz, że masz na zbyciu wystarczająco dużo funtów szterlingów, zarejestruj się na stronie Prop Store i czekaj na rozpoczęcie aukcji – 26 września w Londynie. Jeśłi nie – cóż, zawsze możemy zerknąć na to, ile warte są takie artefakty.

Źródło: Heroic Hollywood; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

 

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?