Advertisement
banner

Jaja Obcego zostaną zlicytowane! I ty możesz wychować własnego Ksenomorfa!

Jeśli kiedykolwiek w życiu przyłapaliście się na snuciu myśli typu: „Ale bym se wyhodował Ksenomorfa. Takiego prosto z jajka”, to ta aukcja jest wprost stworzona dla was. Jaka aukcja? Ano londyńska aukcja organizowana przez Prop Store, podczas której zostaną zlicytowane niezliczone gadżety z wielu słynnych fenomenów filmowych. Prócz wspomnianych jaj Obcego, kasiaści szczęściarze będą mogli również nabyć m.in. miecz Conana Barbarzyńcy czy bicz Indiany Jonesa. Portal Wired donosi, że wszystkich przedmiotów związanych z naszą ukochaną Muzą będzie około 600. A skąd niby taka informacja? A z maila wystosowanego do Wire przez przedstawiciela wspomnianej firmy, którego treść możecie znaleźć TUTAJ.

07 Screen Used Egg 1

02 The Jokers Jack Nicholson Costume 3

W powyższym linku odnajdziecie również więcej zdjęć licytowanych przedmiotów, których cena raczej odstraszy spekulantów i niedzielnych kolekcjonerów. Najtańsza rzecz rozpocznie swą licytację od 971 dolarów, ale już taka kamera ILM użyta podczas kręcenia Imperium kontratakuje nie zejdzie poniżej 130 tysięcy dolarów. Cóż… Za rarytasy się płaci, co nie? A gdybyście przypadkiem mieli zbliżone kwoty przy sobie, to powinna zainteresować was wieść, że owa aukcja odbędzie się już 26. września.

Źródło: wire.com / Ilustracja wprowadzenia: inverse.com

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?