Advertisement
Advertisement

Halloween Carpentera w wykonaniu Trenta Reznora? Oto jak frontman Nine Inch Nails świętuje piątek 13-ego!

Spuścizna Johna Carpentera jest równie wielka w filmie, jak i w muzyce, z czego zdaje sobie sprawę każdy kinoman oraz meloman. I Trent Reznor. Do spółki z Atticusem Rossem. Ich współpraca zazwyczaj kończy się niezwykle owocnie, przyniosła im już w przeszłości statuetkę Oscara (The Social Network), rozświetliła neony baru Bang-Bang w Twin Peaks, a teraz składa hołd ojcu współczesnego kina grozy. Koledzy z zespołu Nine Inch Nails postanowili bowiem skowerować słynny utwór przewodni filmu Halloween. I brzmi on równie za… niepokojąco co oryginał!

https://www.youtube.com/watch?v=DAbDvqPFXvQ

Prócz wspomnianego udziału przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do The Social Network oraz Twin Peaks, niniejsze duo posiada również na swoim koncie score do takich filmów jak Zaginiona dziewczyna (Fincher lubi w Trenta), Dzień patriotów, czy serialu The Vietnam War. Ale wiecie co… zamiast wypisywać dziennikarskie fanaberie, przesłuchajcie sobie Halloween raz jeszcze!

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Twin Peaks

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?