Thor wspiera WOŚP! ‌Chris Hemsworth na zdjęciu z serduszkiem!

Na facebooku polskiego wydania Esquire udostępniona została okładka nowego numeru magazynu, a na niej sam Chris Hemsworth! Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie jeden znaczący szczegół. Otóż na kurtce aktora zobaczyć możemy serduszko WOŚP! Oto jak Esquire opisuje swoją najnowszą okładkę. 

Odkrywamy karty – Chris Hemsworth na okładce najnowszego wydania polskiej edycji Esquire’a! Gwiazda serii filmów o Thorze gości u nas w szczególnej roli – zwróćcie uwagę co Chris ma na kurtce. Poznajecie TO SERDUSZKO? 

To nie fotoszop, to oficjalnie jest Wielki Thor Świątecznej Pomocy! WOŚPJurek Owsiak takie wsparcie od Chrisa Hemswortha przed zbliżającym się finałem Orkiestry to naprawdę mocna rzecz!(…)

Zobacz również: Thor: Ragnarok – recenzja nowego filmu Marvela!

Chris Hemsworth z serduszkiem WOŚP na okładce nowego numeru ESQUIRE

Źródło: Facebook | Ilustracja główna: Marvel

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?