Samsung Smart TV – filmy w jakości Ultra High Definition już dostępne w serwisie IPLA!

Miłośnicy filmów w jakości UHD (4K) mogą już oglądać niesamowite seriale i filmy produkcji National Geographic w serwisie IPLA. Jest to kolejna platforma VoD dostępna w Samsung Smart TV, która przygotowała ofertę materiałów wideo w tak wysokiej jakości, zapewniając widzom zupełnie nowy poziom wrażeń wizualnych.

samsung_qled_tv (2).jpg

Oferta przygotowana przez serwis IPLA sprosta wymaganiom fanów filmów podróżniczych i przyrodniczych. W kategorii „Wiedza” znalazły się takie produkcje National Geographic, jak: Mars, czyli serial przedstawiający dzieje ludzkiego dążenia do kolonizacji Czerwonej Planety, Najwięksi myśliwi Afryki – serial o drapieżnikach zamieszkujących Afrykę czy Dzika Wenecja – produkcja, która pozwoli odkryć zaskakującą florę i faunę, występującą na wschodnim krańcu Laguny Weneckiej. W rozdzielczości Ultra HD (4K) można też będzie odbyć podróż po arktycznym archipelagu w północnej części Morza Barentsa, oglądając Za rosyjską lodową kurtyną lub zajrzeć do najdalszych zakątków globu i poznać gatunki zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

Niezwykłe, dynamiczne kadry, nasycenie kolorów, szczegółowość obrazu, gra świateł i emocje związane z oglądaniem miejsc i zdarzeń, które na co dzień są niedostępne, to wyróżniki filmów i seriali w Ultra High Definition zaproponowanych przez IPLA. Aby w pełni docenić ich walory estetyczne i emocjonalne, warto oglądać je na doskonałych telewizorach, takich jak choćby QLED TV, które potrafią oddać wysiłek operatorów i feerię barw przyrody.   

Zobacz również: Samsung The Frame i jego kulturalne właściwości! Zobacz telewizor – dzieło sztuki!  

Obok aplikacji IPLA użytkownicy Samsung Smart TV materiały 4K mogą oglądać także na platformach FilmBox Live, Onet VOD, HBO, Netflix i Amazon. Filmy, które przeniosą widzów w nowy wymiar doznań wizualnych, można zobaczyć także na najnowszym odtwarzaczu Blu-ray Ultra HD UBD-M8500 czy w serwisie YouTube. Na rosnącą popularność tej rozdzielczości wpływa także fakt, że w 4K możemy nagrywać wideo przy pomocy najnowszych smartfonów.

Źródło i ilustracje: Samsung Polska

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?