Dziecięce gwiazdy To i Stranger Things w świątecznym teledysku popularnej wokalistki!

Idą święta, święta coraz bliżej. Jutro już będziemy odliczać równy miesiąc jaki pozostanie nam do Wigilii świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji w radiu lecą już co dzień bardzo dobrze znane kawałki, a niektórzy artyści biorą się za nowe, mając nadzieje stworzyć kolejny hit w stylu All I For Christmas Is You czy Last Christmas. Z nieco większym przedsięwzięciem w tym roku wyszła australijska wokalistka Sia, która z okazji świąt wydała całą płytę bożonarodzeniowych piosenek. Wczoraj zaś pojawił się do pierwszy teledysk do niej. Teledysk, o którym prawdopodobnie na łamach naszego portalu byśmy nie napisali, gdyby nie fakt że do udziału w nim zaprosiła jedne z ważniejszych dziecięcych gwiazd popkultury ostatnich miesięcy, czyli bohaterów znakomitego To i bodaj jeszcze lepszego Stranger Things. W klipie tym występują bowiem Sophia Lillis, Wyatt Oleff (Beverly oraz Stanley z Klubu Frajerów) oraz Caleb McLaughlin (grający Lucasa w serialu Netflixa. Teledysk został przygotowany do kawałka Santa’s Coming For Us. Jak wyszło możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz również: Gdansk – zobaczcie nowy film Neilla Blomkampa inspirowany twórczością Jakuba Różalskiego!

https://www.youtube.com/watch?v=V3EYjVPRClU

Płyta Everyday is Christmas z której pochodzi piosenka miała premierę 17 listopada. Jest już również do nabycia w sklepach muzycznych w Polsce.

źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: Twitter

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?