Advertisement

Utwory z Gwiezdnych Wojen w wersji metalowej na Impact Festival

W tym roku na Impact Festival obok Ozzy’ego Osbourne i Bullet for My Valentine wystąpi zespół grający utwory z Gwiezdnych Wojen. Zespół Galactic Empire wbrew pozorom nie pochodzi z odległej galaktyki, a z Pensylwanii i uświetnią następną edycję festiwalu rockowego. Muzyka Johna Williamsa ma jednak w ich wykonaniu inne brzmienie. Reinterpretują utwory z gwiezdnej sagi na heavy metalowe kawałki. Chłopacy zaistnieli na YouTube dzięki coverowi Marszu Imperialnego, który został wyświetlony prawie sześć milionów razy. Genialne wykonanie oraz dopracowane wideo sprawiły, że nie byli po prostu chwilową sensacją, zespół wydał płytę i ruszył w trasę.

https://www.youtube.com/watch?v=nohQReM7BpI

Zobacz również: Liam Neeson nazywa falę oskarżeń o molestowanie „polowaniem na czarownice”

Boba Fett grający na perkucji w towarzystwie Szturmowca basisty i Lorda Vadera z gitarą są zdecydowanie warci zobaczenia. Impact Festiwal odbędzie się już 26 czerwca 2018 w Krakowie. Jest to już szósta edycja imprezy. W poprzednich latach w Krakowie zagościli m.in. Red Hot Chili Peppers, Korn, 30 Seconds To Mars i Linkin Park. Sprzedażą biletów zajmuje się livenation.pl

Źródło: livenation.pl / Ilustracja wprowadzenia: youtube.com

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?