Carrie Fisher zdobywczynią Grammy za najlepszy album mówiony

28 stycznia na Madison Square Garden odbyła się 60. ceremonia wręczenia nagród muzycznych Grammy. Zdecydowanie triumfatorem wieczoru był Bruno Mars, który wygrał w każdej kategorii, w której był nominowany jednocześnie zdobywając aż sześć statuetek. Jednak na liście zwycięzców pojawiło się inne nazwisko, które miało duże znaczenie dla wszystkich miłośników filmu. Zmarła 27 grudnia 2016 roku Carrie Fisher, odtwórczyni roli księżniczki Lei w Gwiezdnych Wojnach została pośmiertnie wyróżniona w kategorii Najlepszy album mówiony za audiobooka książki Pamiętnik Księżniczki

91e1DyG0bhL

Zobacz również: Film o Hanie Solo trafi do chińskich kin pod innym tytułem

Pamiętnik księżniczki autorstwa Carrie Fisher to kolejna autobiografia przepełniona charakterystycznym dla aktorki dowcipem, w której opowiada ona o kulisach romansu z Harrisonem Fordem na planie pierwszego filmu z sagi Gwiezdnych Wojen. Autorka bez ogródek wyjaśnia, jak wyglądały jej relacje z pozostałymi aktorami i pokazuje nam to, czego nie mogły uchwycić kamery. Dodatkowym elementem książki są fragmenty pamiętnika dziewiętnastoletniej Carrie Fisher, w których opisuje uczucia targające nią podczas spotkań z „Hanem Solo”. Pamiętniki księzniczki przez długi czas okupowały czołowe miejsca list bestsellerów na całym świecie oraz zdobyła liczne nagrody w kategorii non-fiction. Nagrodzona wersja audio nagrana przez aktorkę jest obecnie dostępna za darmo na Amazonie dla użytkowników Audible.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?