Willa z filmu Tamte dni, tamte noce została wystawiona na sprzedaż

Imponująca architektura, czarujący klimat i przepełnione słońcem uliczki. Takie właśnie jest Moscazzano, malutkie włoskie miasteczko mieszczące się w Lobardii. Na obrzeżach miejscowości stoi staroświecka willa, wyposażona w bogatą bibliotekę oraz meble z miejscowych antykwariatów. To właśnie w tym miejscu rodzi się uczucie pomiędzy Elio, dorastającym chłopcem, a gościem jego ojca – Oliverem. W pomieszczeniach tego budynku ich wakacyjne zauroczenie przeradza się w miłość otoczoną nadzieją na „coś więcej”.

Ten mały włoski raj, który mogliśmy niedawno zobaczyć w filmie na podstawie powieści Tamte dni, tamte noce, został niedawno wystawiony na sprzedaż za pośrednictwem agencji House & Loft. Willa Albergoni z ośmioma sypialniami, siedmioma łazienkami, pełnym umeblowaniem, basenem i echem miłości dwóch młodych chłopców została wyceniona na 1,7 miliona euro. Wybudowana w XVI wieku na ruinach zamku przez wiele lat stała pusta. W ciągu trzech tygodni urządzono ją od zera specjalnie na potrzeby filmu. Projektantka wnętrz, która zajmowała się wystrojem willi, powiedziała, że wiele przepięknych pomieszczeń nie zostało nawet pokazanych na ekranie.

 14

Zobacz również: „Nazwij mnie swoim imieniem, a ja nazwę Cię moim” – recenzja filmu Tamte dni, tamte noce

 Wciąż macie szansę zobaczyć to klimatyczne miejsce i romans rozgrywający się w jego murach. Tamte dni, tamte noce wyświetlane są w polskich kinach od 26 stycznia.

 Źródło: vogue.frthespaces.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Tamte dni, tamte noce

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?