Impreza w superbohaterskim klimacie – Movies Room zaprasza na Superhero Party

Jeśli jesteście ze stolicy bądź właśnie tam przebywacie mamy dla was genialną propozycję na spędzenie jutrzejszego wieczoru. Movies Room wraz z warszawskim klubem Hybrydy pragnie zaprosić wszystkich swoich pełnoletnich czytelników na imprezę utrzymaną w klimacie filmów Marvel i DC Comics. Jeśli zatem jesteście fanami Iron Mana, Flasha, Hulka czy Batmana lub po prostu chcecie się pobawić w świetnym towarzystwie to już w tę sobotę o godzinie 22:00, w Hybrydach odbędzie się Superhero Party.

29249162 10157405157377818 6973774897147281408 n

Kim jest superbohater bez przebrania? Organizatorzy zapowiadają konkursy dla cosplayerów, także czas wyprać kolorowe rajstopy i wyprasować pelerynę. Oczywiście na imprezę mogą wejść również nieprzebrani, ale z pewnością ominie ich szansa na wygranie świetnych nagród. Wstęp na Superhero Party kosztuje 22 złote, a dla studentów 12. Istnieje również szansa na wejście za darmo, jeśli odpowiednio wcześniej zameldujecie się w facebookowym wydarzeniu, które możecie znaleźć na naszym fanpage‚u.

Poza konkursami organizatorzy zapraszają na różne eventy i panele dyskusyjne, które odbędą się bezpośrednio przed spotkaniem w Hybrydach. Będziecie mieli szansę, aby wziąć udział w spotkaniu z innymi fanami Marvel Comics i DC Comics oraz wziąć udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym nowej książki o wojnie pomiędzy największymi wydawnictwami komiksowymi.

Jeśli zatem macie ochotę na zabawę w towarzystwie fanów niezwyciężonych superherosów oraz spotkanie i pogawędzenie z członkami naszej redakcji czym prędzej zapisujcie się do wydarzenia. Widzimy się w stolicy!

 Ilustracja wprowadzenia: Klub Hybrydy

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?