Russell Crowe po raz kolejny zachwycony grą Polaków! Dlaczego kibicuje naszym?

Ostatnio informowaliśmy o tym, jak Russell Crowe kibicuje drużynie biało-czerwonych na EURO 2016. Aktor za każdym razem, gdy Polska gra na tegorocznym EURO, dzieli się ze światem udostępnionym postem na Twitterze, nawiązując do naszej drużyny czy zawodników. Tym razem również nie obyło się bez komentarzy ze strony słynnego Gladiatora po meczu Polska-Szwajcaria.

Aktor wrzucił takie o to posty:

 

Zobacz również: Russell Crowe przyjedzie na mecz Polaków? PZPN zaprasza aktora

Może nie wszyscy wiedzą, ale kilka lat temu doszło do pewnego incydentu ze wspomnianym aktorem i dwoma mężczyznami polskiego pochodzenia. Otóż w 2012 roku Russell Crowe pływał wraz z kolegą kajakiem po Long Island Bay niedaleko Nowego Jorku. W pewnym momencie ściemniło się i mężczyźni, płynąc po zmroku, lekko zbłądzili i w dodatku zerwał się mocniejszy wiatr. Wtedy też zaczęli wołać o pomoc, co zwróciło uwagę przepływającej niedaleko łodzi straży przybrzeżnej. Szczęśliwie okazało się, że na jej pokładzie znajdowało się dwóch strażników polskiego pochodzenia, którymi byli Anthony Kozak i Robert Swiecicki. Aktor był bardzo uprzejmy i wdzięczy za pomoc strażnikom. Zrobił sobie z nimi nawet zdjęcie, które zobaczyć możecie poniżej. Następnego dnia Crowe podziękował mężczyznom na Twitterze, tłumacząc miło, że nie zbłądzili tak do końca, ale i tak była to wielka przygoda. 

Dodatkowo aktor był już kilka razy w Polsce m.in. w Poznaniu, gdzie podobały mu się tamtejsze parki. To w Polsce na poligonie wojskowym w Biedrusku filmowano część zdjęć do filmu Dowód życia z Meg Ryan. W jednym z materiałów promujących Polskę wspomniał o zabawnej sytuacji, w której jechał na rowerze i zastała go w Poznaniu śnieżyca. Ponieważ Russell nie miał co zrobić, nie przestał pedałować, tylko jechał dalej. Na poniższym klipie zobaczycie, jak z uśmiechem na twarzy wspomina moment, gdy przechodnie patrzyli na niego i dziwili się, kto taki może jechać w taką pogodę na rowerze. Wypowiedź aktora znajdziecie mniej więcej od 6:40 min.:

https://www.youtube.com/watch?v=nM-p8PGn3CI&index=53&list=WL

Tak więc sami widzicie, że może po prostu Russell lubi Polskę i to przez jego różne historie cieszy się i kibicuje Polakom na EURO 2016!

Źródło: twitter.com, youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?