Hollywoodzkie gwiazdy bez makijażu w kalendarzu Pirelli na 2017 rok!

Została ujawniona pełna lista modelek, które znajdą się w kalendarzu Pirelli na 2017 rok. Wśród nich są znane z Hollywood aktorki, a także profesor uniwersytetu w Moskwie. Są to kobiety dojrzałe, które oddały się swoim życiowym pasją. Na kartach kalendarza zostaną przedstawione jako zwykłe kobiety – bez makijażu, nieuczesane.

Firma Pirelli, przygotowując kolejną odsłonę swojego kalendarza, który jest jednym z najbardziej znanych na całym świecie, już nie pierwszy zrezygnowała ze zdjęć młodych i pięknych kobiet. Zamiast tego zaproszono panie w bardziej dojrzałym wieku. Konwencja ta została zapoczątkowana już w poprzednim wydaniu na 2016 r., w którym to na zdjęciach Annie Leibovitz uwieczniono 13 silnych i wpływowych przedstawicielek płci pięknej.

pirellikalendarz2016 655

Zobacz również: Spike Jonze wyreżyserował szaloną reklamę Kenzo

Wykonaniem zdjęć zajął się Peter Lindbergh, który już dwukrotnie robił zdjęcia do kalendarza Pirelli. Fotografie będą pokazywać 15 kobiet, pełnych pasji i ciekawości świata, zdecydowania i uporu w dążeniu do celu. Najliczniejszą grupę stanowią aktorki. 

https://www.youtube.com/watch?v=LWAm3xhRB30

Na liście gwiazd znalazły się: Charlotte Rampling, Uma Thurman, Nicole Kidman, Lea Seydoux, Alicia Vikander, Kate Winslet, Julianne Moore, Robin Wright, Lupita Nyong’o, Rooney Mara, Jessica Chastain, Anastacia Ignatova, Penelope Cruz, Helen Mirren i Zhang Ziyi. Wśród zaproszonych znajduje się też Anastazja Ignatowa – profesor uniwersytetu w Moskwie. 

pirelli kal3

Zobacz również: Nocny recepcjonista – posłuchajcie jak Tom Hiddleston czyta fragment książki Johna Le Carre’a

Peter Lindbergh przyznał, że wiele kobiet wybranych do tegorocznej edycji kalendarza, a szczególnie aktorek to obiekty jego osobistego podziwu i pożądania. Fotograf postanowił, że aktorki zostaną przedstawione bez makijażu, z nieuczesanymi włosami – w zupełnej opozycji do blichtru charakterystycznego dla amerykańskiego przemysłu filmowego.

pirelli kal4

Źródło: wirtualnemedia.pl / Ilustracja wprowadzenia: pirelli

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?