Terminator 2: Dzień sądu – syn Schwarzeneggera bezbłędnie odtwarza znaną scenę z kultowego filmu!

Aktorstwo to nie zawsze ciężka praca, często wiążę się również z ogromną zabawą, czego dowodem jest poniższy klip, który jest odtworzoną przez Josepha Baenę (syna wielkiego Arnolda Schwarzeneggera) sceną z kultowego filmu zatytułowanego Terminator 2: Dzień sądu – jednego z najlepszych sequeli w całej historii kinematografii. Chodzi tutaj o fragment, w którym tytułowy robot zabrał ubranie motocykliście, a następnie pierwszorzędny motocykl oraz okulary przeciwsłoneczne. Zresztą zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=80&v=ENSdhADvYIM

Zobacz również: Terminator 2 – Hasta la vista, baby w 3D! Oto plakat wydarzenia!

Jeśli dokładnie się przyjrzycie, to zauważycie, że nagrana scena jest doskonałym odtworzeniem oryginału, charakteryzująca się świetną grą syna Schwarzeneggera – przynajmniej w kategorii Terminatora. Poniżej znajdziecie porównanie z oryginałem.

https://www.youtube.com/watch?v=KBC3RRBQYVE

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?