the old guard background Advertisement

Motor Batmana wystawiony na aukcji!

Jeśli zawsze marzyliście o posiadaniu Batpoda z Mrocznego Rycerza oto wasza szansa. Dla prawdziwych fanów filmu motocykl może być bezcenny, jednak pojazd został wyceniony i wystawiony na licytacji za kwotę 80 tysięcy dolarów. Oczekuje się, że cena wzrośnie do 100 tysięcy.

Aukcja odbędzie się na na Londyńskiej stronie internetowej Prop Store, którą znajdziecie TUTAJ. Jednak jeśli myślicie, że po zakupie wyjedziecie nim na ulicę, lepiej dokładnie przeczytajcie informacje o przedmiocie. Brakuje mu bowiem kilka części aby silnik mógł zawarczeć m.in. oleju i zbiornika paliwa. Z drugiej jednak strony motor wyposażony jest w silnik Hondy 750cc i piękne koła wyścigowe – 31” Hoosier. 

batpod

Zobacz również: Gotham – nowy zwiastun 3. sezonu serialu!

Aukcja rozpoczyna się pod koniec września. Motocykl zaprojektował Nathan Crowley, a zbudował go spec od efektów specjalnych Chris Corbould. Więc jeśli macie kilkaset tysięcy na koncie do wydania, oryginalny Batpod może być Wasz.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?