Disney On Ice świętuje 90-lecie Myszki Miki w Polsce

W ramach obchodów 90 lat magii i zabawy, Miki zawitał do Warszawy! 18 listopada przypada 90 rocznica premiery pierwszego filmu z Myszką Miki- i w ramach jej ogólnoświatowych obchodów Miki wystąpi w Warszawie w spektaklu ” Wspaniały Świat Disney On Ice „.

Myszka Miki łączy pokolenia jak żadna inna animowana postać. Od lat wywołuje uśmiechy i zaraża optymizmem młodych i starszych fanów. Dzięki jego uniwersalnemu urokowi zajmuje szczególne miejsce w sercach dzieci i dorosłych we wszystkich zakątkach globu. Od czasu swojego debiutu w 1928 roku Miki stał się najbardziej rozpoznawalną postacią Disneya. Ma nawet mając własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Hollywood! Jego twórca Walt Disney otrzymał swojego pierwszego Oscara® w 1932 roku; była to specjalna nagroda za stworzenie Myszki Miki.

Teraz ukochana postać przybyła do Polski, aby wziąć udział w widowisku „Wspaniały Świat Disney On Ice”. Pokaz odbędzie się w dniach od 8 listopada do 9 grudnia 2018 r. i odwiedzi 5 miast: Gdańsk / Sopot (ERGO Arena) – Warszawa (Torwar COS) – Łódź (Atlas Arena) – Kraków (TAURON Arena) – Gliwice (Hala Gliwicka) .

Publiczność przeżyje ponownie magię i wspomnienia ze swoich ulubionych filmów animowanych Disneya, gdy ” Wspaniały Świat Disney On Ice ” zawita do Polski. Dołącz do Myszki Miki i Myszki Minnie, gdy zapuszczają się w wypełnioną skarbami podróż, która prowadzi do radującej serca przygody. Z udziałem ponad 50 postaci Disneya, produkcja składa się z przebojów kinowych, takich jak Gdzie jest Dory studia Disneya • Pixar i  Kraina Lodu Disneya.

Źródło: Informacja prasowa | Ilustracja główna: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?