Nowe zestawy LEGO z okazji premiery LEGO® Przygoda 2!

Film LEGO® Przygoda 2 wchodzi do kin na całym świecie w formacie 2D i 3D już 8 lutego 2019. Najnowsze zestawy THE LEGO® MOVIE 2™ to oferta dla całej rodziny: zestawy LEGO DUPLO dla najmłodszych budowniczych i LEGO System dla dzieci i dorosłych. Sprawdź spośród wybranych produktów poniżej.

 Terenówka Rexa

Dzieci mogą wykazać się wszechstronnością godną mistrza konstrukcji i przebudować ten zestaw 3w1 z Rexo-zaurem zwiadowczym na dinozaurowego quada lub dinozaura wykonawczego. Terenówka wyposażona jest w dwa siedzenia dla minifigurek i obrotową wieżyczkę z dwoma miotaczami klocków. Natomiast dinozaur zwiadowczy ma kłapiące szczęki, ruchome nogi, dwa miotacze klocków i zdejmowany pistolet do złożenia (niestrzelający), który może też służyć jako broń minifigurki. Zestaw zawiera minifigurki Rexa Dangervesta i Emmeta oraz figurkę zwierzliny do samodzielnego złożenia.

Fot. Lego

UltraKocia i Lucy wojowniczka

Dzieci mogą dołączyć do walki przeciwko najeźdźcom z kosmosu i uratować Emmeta. Pojazd UltraKoci ma kokpit z miejscem na minifigurkę, ruchomą głowę z trzema różnymi wyrazami pyszczka oraz ruchomy ogon i nogi. Minifigurki Lucy i Emmeta oraz zbudowany z klocków kosmiczny najeźdźca z kłapiącą paszczą i ruchomym okiem ułatwią odgrywanie pełnych akcji scen z filmu LEGO Przygoda 2.

Fot. Lego

Łazik Emmeta i Lucy

Dzieci mogą umknąć przed niebezpieczeństwem, budując łazik Emmeta i Lucy, który pomoże im w ucieczce. Pojazd ma dwa siedzenia dla minifigurek, otwierane drzwi i maskę, rozkładany miotacz strzał (niedziałający) oraz wysokie zawieszenie. Zestaw zawiera także podstawkę do zbudowania z funkcją wybuchania, trzy minifigurki oraz trzy figurki do zbudowania: Stalowobrodego, Gwiazdkę i Serce a także świetne akcesoria i bronie.

Fot. Lego

Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy

Dzieci mogą pomóc Emmetowi i Lucy uniknąć pojmania, używając gwiezdnego statku Generała Słodkiej Zadymy. Zabawka ma otwierany kokpit z miejscem dla minilaleczki lub minifigurki, wciągane podwozie, wyrzutnię dysków, rolkę naklejek i otwieraną celę więzienną. Dwie minifigurki, minilaleczka oraz figurki Gwiazdki i Serca do samodzielnego złożenia pozwolą im odegrać sceny akcji z filmu LEGO Przygoda 2.

Fot. Lego

 

Dom Emmeta / Rakieta ratunkowa

Ten model konstrukcyjny 2w1 przedstawia dom Emmeta, który można przekształcić w rakietę. Dom można otworzyć, by łatwiej dostać się do pełnego detali salonu z kuchnią oraz strychu. Potem wystarczy zdjąć dach i za pomocą klocków z wieży wodnej oraz barykady zbudować rakietę ze sprężynowymi działkami i ruchomymi silnikami. W zestawie znajdują się też trzy minifigurki: Emmeta, Lucy, Rexa Dangervesta oraz figurki Roślinki i Kici wojowniczej do samodzielnego złożenia.

Fot. Lego

 LEGO® Movie Maker

Dzięki temu wszechstronnemu zestawowi dzieci mogą tworzyć swoje własne filmy. Zawiera plan filmowy z dwoma tłami, podstawkę na smartfona i mnóstwo ciekawych rekwizytów. U góry ramki na scenie znajdują się przesuwane uchwyty, do których można przymocować rekwizyty, postacie oraz akcesoria, aby je animować. Scena wyposażona jest także w dwustronne tło z różnymi obrazkami oraz platformę z wbudowanymi suwakami do przesuwania postaci. Po zamocowaniu podstawki na kamerę w jednym z trzech specjalnie przygotowanych punktów na scenie można uchwycić ujęcia pod różnym kątem i płynnie przesuwać kamerę. W kreatywnej zabawie pomogą rekwizyty takie, jak ucieczkowy łazik Emmeta oraz Reksplorer Rexa, trzy minifigurki, minilaleczka, cztery figurki do samodzielnego złożenia oraz figurka raptora. Wszystko po to, aby zabawa była jak najbardziej kreatywna!

Fot. Lego

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?