Advertisement

Będzie się działo! Czyli marzec w kinie i telewizji!

Ten miesiąc będzie naprawdę niezwykły. Takiej ilości wielkich premier kinowych od dawna nie widzieliśmy w jednym miesiącu! Na wiele z tych tytułów czekaliśmy od dawna, by wreszcie móc je zobaczyć na wielkich ekranach. Aż strach pomyśleć, co nastąpi po tym miesiącu, kiedy obejrzymy już wszystkie z nich. Na co wtedy będziemy czekać…?

Logan: Wolverine (03.03.2017)

logan bsd

Oto i on. Jeden, ostatni raz zobaczymy na ekranach Hugh Jackmana jako Logana a’ka Wolverine. Najnowszy film o mutancie z zabójczymi szponami z adamantium jest już przez wielu określany za najlepszy film superbohaterski ostatnich lat. Brutalna opowieść z licznymi odwołaniami do gatunku westernu jest niestety naszym pożegnaniem z najbardziej rozpoznawalnym bohaterem uniwersum wykreowanego 17 lat temu przez 20th Century Fox. Oby nasza ostatnia przygoda z Rosomakiem okazała się najlepszą ze wszystkich. 

Zobacz również: Logan: Wolverine – przedpremierowa recenzja filmu z Berlinale 2017!


Kong: Wyspa Czaszki (10.03.2017)

kong bsd

Długo wyczekiwany powrót King Konga do kin zapowiada się naprawdę interesująco! Obsada, wśród której znalazły się takie gwiazdy jak Samuel L.Jackson, Brie Larson, Tom Hiddleston, oraz John Goodman zapewni wysoki poziom aktorstwa, nawet jeśli w parze z nim nie pójdzie wysublimowany scenariusz. Najważniejsze jest jednak, aby film był widowiskowy. W końcu, ma nam zaprezentować potwora, który już wkrótce stanie do walki z Godzillą!

Zobacz również: Kong: Wyspa Czaszki – gigantyczne potwory w nowym zwiastunie filmu


Piękna i Bestia (17.03.2017)

bell

Disney ponownie wprowadza do kin aktorską adaptację swojej kultowej animacji! Film Billa Condona z Emmą Watson w roli głównej, prezentuje się przepięknie we wszystkich materiałach promocyjnych. Czy finalnie sprosta jednak oczekiwaniom, które zdążyły już urosnąć do bardzo wysokiego poziomu? Produkcja będzie w bardzo dużym stopniu opierać się na tym, co dane nam już było wcześniej zobaczyć, więc twórcy mogli skupić się na innych aspektach niż tworzeniu samej historii. Oby to się opłaciło…


Power Rangers (24.03.2017)

rangers

Power Rangers zna chyba każdy. Prawdopodobnie najbardziej powtarzalny „serial” na świecie, którego najczęściej nie jest w stanie oglądać ktoś, kto skończył już szkołę podstawową, doczekał się w końcu wersji pełnometrażowej. Na wygórowaną opowieść nie mamy raczej co liczyć, ale może sceny akcji z wykorzystaniem efektów specjalnych okażą się wystarczająco dopracowane, by film okazał się godny zapamiętania.

Zobacz również: Power Rangers – nowy zwiastun rebootu kultowego serialu!


Life (24.03.2017)

life bsd

Nowy początek nie odniósł spodziewanego przez wielu olbrzymiego sukcesu, zdobywając jedynie jednego Oscara, za montaż dźwięku. Być może Life Daniela Espinosa zostanie bardziej doceniony jako ambitne science-fiction, jeśli naprawdę takim się okaże. Odkrycie pozaziemskiej formy życia na Marsie, zagrożenie na odizolowanym statku kosmicznym… Widzieliśmy to już wiele razy, nigdy nam się jednak nie nudziło. Tym razem zapewne również się nie znudzi, a może okazać się naprawdę wciągające.

Zobacz również:  Life – nowe spoty telewizyjne filmu scince fiction


Ghost in the Shell (31.03.2017)

ghost bsd

Japońska manga, która zadebiutowała niemal 30 lat temu, doczekała się wielu adaptacji animowanych. Żadna z nich nie była jednak aktorskim blockbusterem ze Scarlett Johansson, na który fani czekają już od kilku lat! Sama historia kobiety, usiłującej odzyskać swoje dawne życie, może nie okazać się zbyt odkrywcza, jednak z całą pewnością przedstawi nam niezwykle kolorowy i intrygujący świat, pełen nietuzinkowych postaci. Czekamy! 

Zobacz również:  Ghost in the Shell – nowy zwiastun widowiska opartego na kultowej mandze!

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?