the old guard background Advertisement

Będzie się działo! Czyli lipiec w kinie i telewizji!

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi cała seria wielkich premier  – zarówno kinowych jak i serialowych. Na wielkich ekranach zagości wreszcie wyczekiwany Peter Parker i wojenny Christopher Nolan. Czeka nas również premiera kolejnego sezonu Gry o Tron! Czekamy!


Wielkie premiery: 

Baby Driver (07.07.2017)

driver

Komedia kryminalna z Kevinem Spacey’m na pokładzie. Czy trzeba lepszej zachęty? Nie oczekujemy co prawda arcydzieła, ale liczymy na angażujące widowisko. lily James i Jon Bernthal w obsadzie powinni je dodatkowo zagwarantować…


Spider-Man: Homecoming (14.07.2017)

homecoming

Nareszcie! Pajączek wreszcie w Kinowym Uniwersum Marvela! Homecoming już jest określano mianem jednego z najlepszych widowisk Marvel Studios w historii. Tom Holland już w Wojnie bohaterów udowodnił, że jest prawdopodobnie najlepszym wcieleniem Petera Parkera jakiego dotąd mogliśmy podziwiać na ekranach. Czy zdoła udźwignąć swój własny film z pomocą Roberta Downeya Jr? Cóż, my w to nie wątpimy!

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming – wiemy kogo gra Donald Glover


Dunkierka (21.07.2017)

dunkirk

Wyczekiwanie na film wojenny jeszcze nigdy nie dłużyło się tak bardzo. Christopher Nolan powraca by zabrać nas na front najbardziej zaciekłej bitwy II wojny światowej. Choć Dunkierka będzie jednym z jego najkrótszych filmów, ma też olbrzymią szansę okazać się jego największym dziełem. Znakomita obsada i reżyseria Nolana mogą zaoowocować dziełem, które zapamiętamy na długo.


Wojna o Planetę Małp (28.07.2017)

apes

Ostateczna rozgrywka pomiędzy ludźmi a małpami. Zwieńczenie trylogii. Wojna o Planetę Małp może okazać się najlepszym blockbusterem nie tylko wakacji, ale całego roku 2017 (tak zresztą została już określona na zachodzie). Film ma nam ukazać narodziny legendy Caesara, źródło szacunku, jakim będzie się cieszyć wśród swego ludu przez kolejne dziesięciolecia. Sądząc po zwiastunach i pierwszych opiniach, i od nas ten szacunek otrzyma…

Zobacz również: Wojna o planetę małp – pierwsze recenzje filmu! Jeden z najlepszych blockbusterów roku?


Atomic Blonde (28.07.2017)

blonde

Charlize Theron w okraszonym neonowym światłem brutalnym kinie akcji. W dodatku z towarzyszącymi jej Jamesem McAvoyem, Johnem Goodmanem i Sofią Boutellą… Nasze marzenia się spełniły! Atomic Blond ma pierwszorzędną obsadę, pierwszorzędny zwiastun i pierwszorzędnedo Davida Leitcha na stanowisku reżysera. Podobał Wam się John Wick? No to rezerwujcie już bilety!

Zobacz również: Charlize Theron sieje zniszczenie w najnowszym spocie Atomic Blonde!

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?