Advertisement
Advertisement

Będzie się działo! Czyli październik w kinie i telewizji!

Po poprzednim – rekordowo ubogim – miesiącu najwyższy czas powrócić przed ekrany! W kinach zadebiutują wreszcie dwa od dawna wyczekiwane tytuły: Blade Runner 2049 oraz nowy Thor! Na antenach telewizyjnych powrócą zombie oraz cała rzesza bohaterów DC. Oj, będzie się działo naprawdę sporo!

Wielkie premiery: 

Blade Runner 2049 (06.10.2017)

runner

Ponoć Oscar jest już w drodze! Denis Villeneuve, zdaniem tych, którzy widzieli film, okazał się lepszym twórcą od samego Ridleya Scotta. Czy sequel Łowcy androidów, powszechnie uważanego za najlepszy film science fiction w historii, rzeczywiście okaże się lepszy od oryginału? Czy jest aż tak dobry? Już zacieramy rączki, pełni niecierpliwości. 

Zobacz również: Blade Runner 2049 arcydziełem? Są pierwsze opinie!


Pierwszy Śnieg (13.10.2017)

snowman

Fassbender jako detektyw! Tego jeszcze nie widzieliśmy. Dramat kryminalny, skupiający się na poszukiwaniach seryjnego mordercy, ma szansę okazać się jedną z najbardziej interesujących pozycji tego roku. O ile tylko nasz ulubiony Magneto dostał odpowiednio ciekawą postać do odegrania. Powieść napisana przez Jo Nesbø jest jednak godna zaufania pod tym względem. 


Emotki. Film (13.10.2017)

emoji

Komentarz do tego czegoś jest chyba zbędny. Nie będziemy zatem marnować na niego znaków. Zagraniczne opinie obiecują nam bowiem jeden z najgorszych filmów wszech czasów. 

Zobacz również: Emotki. Film – mamy najgorszy film roku? Pierwsze zagraniczne recenzje!


Geostorm (20.10.2017)

plane

Macie dość deszczów, wiatrów, śniegów i wszystkich innych kaprysów atmosferycznych? A co by było, gdyby ludzie nauczyli się kontrolować pogodę? Z pewnością dla wielu byłoby to ziszczenie odwiecznych marzeń… do momentu, gdy położy na tym łapska postać grana przez Gererda Butlera! Wtedy na pewno coś pójdzie nie tak…


Thor: Ragnarok (27.10.2017)

ragnarok

Thor i Hulk powracają z przytupem! Trzecia część przygód boga gromu zbliżona będzie stylistyką do Strażników Galaktyki i pozwoli nam zobaczyć wprowadzenie do wydarzeń, które zapoczątkują przybycie Thanosa na Ziemię w Infinity War! Szykuje się jeden z najlepszych filmów od Marvel Studios. 

Zobacz również: Ostatni kamień nieskończoności ukrywany przez Odyna?! Niesamowita teoria na temat Thor: Ragnarok!


A Ghost Story (27.10.2017)

ghost

Ktoś ma ochotę na podróż wgłąb ludzkiej duszy i poznanie sensu egzystencji i cierpienia? Wiemy, że tak! O tym właśnie opowie nam A Ghost Story, w którym wydarzenia obserwować będziemy z perspektywy ducha próbującego skontaktować się ze swoją wciąż żyjącą żoną. Będzie mrocznie. Będzie dołująco. I oby było też dobrze. 


Na małych ekranach coś się kończy…

4. sezon Halt and Catch Fire (21.10. 2017)

halt

Kończy się nam czwarta odsłona perypetii małej firmy elektronicznej, z obsadą prowadzoną przez Lee Pace’a i Mackenzie Davies. Śledzicie? 

… i coś się zaczyna

29. sezon Simpsonowie (01.10. 2017)

simpson

Tego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać! Jedna z najpopularniejszych kreskówek dla starszych widzów w historii telewizji powraca na antenę! Trzymajcie się więc i powitajmy znowu Homera oraz jego rodzinę!


1. sezon The Gifted: Naznaczeni (02.10.2017)

gifted

Gdy obserwowaliśmy dzieje mutantów, zazwyczaj patrzyliśmy na mainstream uniwersum – czyli wszystko wokół konfliktu na linii Xavier-Magneto i ich pochodne, ewentualnie to, co widzieliśmy w rewelacyjnym Legionie. A co byście powiedzieli na to, że obejrzymy zmagania zwykłej rodziny, w której nagle okazało się, że dzieci są mutantami?

Zobacz również: The Gifted: Naznaczeni – zobacz pierwsze sześć minut serialu o mutantach

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?