• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Z przyjemnością ogłaszamy, że TaniaKsiazka.pl, z którą portal Movies Room ma nie zmniejszą przyjemność współpracować, otworzyła swoją pierwszą księgarnię stacjonarną w Polsce. Oficjalne otwarcie pierwszego punktu stacjonarnego zostało połączone z konferencją prasową Fundacji Pomóż Im" i inauguracją Miesiąca Dobroczynności. TaniaKsiazka.pl współpracuje z Fundacją już 3,5 roku i z pomocą jej Klientów udało się przekazać na jej rzecz niemal 180 tysięcy złotych! Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.

Otwarcie pierwszej ksiÖgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl 2 Fot. materiały prasowe

Tak tanio jak w Internecie

Otwarcie pierwszego punktu stacjonarnego księgarni, która od 11 lat prowadzi swoją działalność przede wszystkim w Internecie, to niewątpliwie wielkie wydarzenie. Właściciele z pewnością pragnęli stworzyć przyjazne, nowatorskie i przytulne miejsce, w którym Goście szybko odnajdą dokładnie tę książkę, której właśnie szukają. Dzięki takim podpowiedziom jak TanioKsiążkowa ekipa poleca, czy Przeczytaj, zanim obejrzysz, odwiedzający księgarnię szybko zorientują się wśród nowości książkowych, największych hitów, książek, które zostały zekranizowane, najróżniejszych gatunków i książek polecanych.

Jakby tego było mało, w punkcie stacjonarnym obowiązują dokładnie takie same ceny jak w księgarniach internetowych! Tak więc możemy mieć książkę od ręki” i do tego w rewelacyjnej cenie. Pierwszy punkt stacjonarny został otwarty w Białymstoku przy ulicy Kolejowej 12E/3 (parter). Zapraszamy mieszkańców i przyjezdnych do odwiedzenia pierwszej stacjonarnej księgarni. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Otwarcie pierwszej ksiÖgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl 3 Fot. materiały prasowe

Miesiąc Dobroczynności Fundacji Pomóż im”

Wraz z otwarciem pierwszego punktu stacjonarnego księgarni TaniaKsiazka.pl, wydarzeniem towarzyszącym była konferencja z udziałem Pana Arnolda Sobolewskiego, Prezesa Zarządu Fundacji „Pomóż Im”, inaugurująca rozpoczynający się wkrótce Miesiąc Dobroczynności (listopad). Działalność Fundacji jest zarządowi księgarni szczególnie bliska, podobnie jak los chorych dzieci i ich rodzin, którym pomaga.

Oprócz zainaugurowania rozpoczęcia Miesiąca Dobroczynności, Fundacja Pomóż Im" ogłosiła także listę miejsc, gdzie pojawią się specjalne puszki, do których darczyńcy będą mogli wrzucać pieniądze. Będą to znane białostockie restauracje, punkty usługowe, hotele, kawiarnie, kluby taneczne. Jednak jak powiedział Arnold Sobolewski:

Pieniądze są bardzo ważną rzeczą. Bez nich nie potrafimy działać, inaczej nie możemy działać. Jeszcze ważniejsze jest jednak to to, że widząc taką puszkę, ludzie zainteresują się tym, co robimy, wejdą na naszą stronę, poznają nasze dzieci i zobaczą, na czym realnie polega nasza pomoc.

Otwarcie pierwszej ksiÖgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl 4 Fot. materiały prasowe

Pomaganie jest fajne

CEO firmy Glosel, właściciel TaniaKsiazka.pl, Łukasz Kierus zapytany o to, dlaczego warto pomagać, odpowiedział:

Przede wszystkim pomaganie jest fajne, a dodatkowo przez to czujemy się także częścią społeczności białostockiej. Ponadto sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ciężko jest rodzicom wychowywać dzieci zdrowe, a już nie mówiąc o tym, kiedy okazuje się, że dziecko jest chore. Dla nas współpraca z Fundacją jest po prostu takim aktem dobroci, który nas niewiele kosztuje, a jest bardzo potrzebny.

Otwarcie pierwszej ksiÖgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl 7Fot. materiały prasowe

Jak zachęcić innych?

A na pytanie, jak zachęcić innych przedsiębiorców do włączenia się do akcji, Agnieszka Stankiewicz-Kierus, Prezes Zarządu firmy Glosel, właścicielka księgarni TaniaKsiazka.pl i CzaryMary.pl odpowiedziała:

Uważam, że każdy przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę możliwość wspierania Fundacji i myślę, że jest to prawdziwy powód do dumy i zaszczyt, że część dochodów ze swojej działalności można przekazać na taki cel.

Łukasz Kierus wyjaśnił także, że:

Fundacja żyje tak naprawdę dzięki naszym Klientom i dzięki dokonywanym przez nich zakupom w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. My przekazujemy część zysku uzyskanego ze sprzedaży każdego produktu na rzecz Fundacji.

Jako Movies Room jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że TaniaKsiazka.pl może być elementem tak wspaniałej pomocy. Zapraszamy więc do odwiedzenia stacjonarnego punktu w Białymstoku lub dokonywania zakupów na stronach  księgarni internetowej i w ten sposób przyłączenia się do wielkiej akcji zbierania pieniędzy na rzecz Dzieci z Hospicjum. Jak to powiedział Łukasz Kierus:

Uważam, że trzeba się dzielić. Skoro potrafimy w jakiś sposób zachęcić do zakupów i jednocześnie wspierać Fundację, to wszyscy na tym korzystamy, a w końcu przecież najważniejsze są chore dzieci i ich rodzice.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: TaniaKsiążka.pl

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.