• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Spis treści

Oscary! Już w najbliższy weekend, o kinie będzie mówić cały świat. Niestety, część nominowanych produkcji nasi polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć dopiero w ciągu najbliższych tygodni... Co zatem warto nadrobić? I na co czekać po rozdaniu nagród Akademii? Sprawdźcie!

Wielkie premiery: 

Lady Bird (02.03.2018)

Dwa Złote Globy i 5 nominacji do Oscara (w tym za najlepszy film) mówią chyba same za siebie. Film w reżyserii Greta Gerwiga okazał się olbrzymim artystycznym sukcesem, w niezwykle interesujący sposób ukazującym problemy dojrzewania. Czy i naszym widzom się spodoba? 

Zobacz również: Lady Bird - recenzja komediodramatu, który zachwycił krytyków!


Jestem najlepsza. Ja, Tonya (02.03.2018)

Margot Robbie powraca, tym razem w fenomenalnej roli jako słynna łyżwiarka Tonya Harding! Seans filmu będzie z pewnością należeć do najbardziej emocjonujących momentów w nadchodzącym miesięcu. Ja, Tonya określany jest jako zabawny, a jednocześnie podchodzący do słynnego skandalu łyżwiarskiego z końcówki lat dziewięćdziesiątych w interesujący i niejednoznaczny sposób. Czekamy!

Zobacz również: Ja, Tonya - recenzja łyżwiarskiego filmu z Margot Robbie!


Czerwona Jaskółka (02.03.2018)

Niektórzy mają już dość oglądania na wielkim ekranie Jennifer Lawrance. Trzeba przyznać, że pojawia się na nim naprawdę bardzo często. Czy Czerwona Jaskółka zmieni nastawienie sceptyków do aktorki? Historia rosyjskiej tajnej agentki może okazać się niezwykle interesująca, jeśli tylko zawarty w niej dramatyzm nie będzie zanadto narzucać się widzom. Miejmy zatem nadzieję, że tak się nie stanie. 


Pitbull: Ostatni pies (15.03.2018)

Patryk Vega raz jesz... nie jednak nie. Tym razem nad projektem Pitbulla zasiadł ktoś, kto nie gustuje wyłącznie w prymitywnej rozrywce. Władysław Pasikowski obiecał nam film, który przypomni nam, na czym oparty był sukces oryginalnego Pitbulla i spróbuje go powtórzyć. Życzymy powodzenia. 

Zobacz również: Pitbull. Ostatni pies ma być najbardziej gangsterską częścią. Zobacz oficjalny making of


Pacific Rim: Rebelia (23.03.2018)

Czy to Avengers? Czy to Power Rangers? Pomimo skojarzeń, jakie we wszystkich budzą opublikowane dotąd zwiastuny, Rebelia to drugi rozdział dobrze przyjętego Pacific Rim, który zachwycił nas w 2013 roku. Czy druga część, która zapowiadana była na o wiele bardziej minimalistyczną, utrzyma poziom? Sama koncepcja filmu wydaje się inna, a widzowie zobaczą w nim z pewnością o wiele więcej walk robotów i gigantycznych potworów niż w części pierwszej. Ale czy to aby na pewno dobrze? 

Wiesz, co z tym zrobić


Kamil Serafin

Kamil Serafin

Dziennikarz

O mnie:

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza. [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.