• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Spis treści

Każdy zespół musi posiadać w swoich szeregach taktyka. Człowieka, który nie wysuwa się na pierwszy plan i nie może pochwalić się tężyzną fizyczną i wprawnym władaniem wszelkim orężem, nadrabiającym za to te braki analitycznym umysłem i przebiegłością. Taki jest właśnie Ebony Maw. Kostyczny, sprawiający wrażenie kruchego przyboczny Thanosa i członek elitarnego Czarnego Zakonu. Oto postać, która solidnie dała się we znaki samemu Doktorowi Strange'owi i pozwoliła sobie na pewną niesubordynację względem swego mistrza - Ebony Maw.

Ebony Mawfot. Materiały Prasowe

Zobacz również: Czym jest Czarny Zakon z komiksów Marvela? Historia organizacji Thanosa!


Najważniejsze informacje:

Pierwsze pojawienie się na kartach komiksu:

New Avengers Vol.3 #8 (2013)

Prawdziwe imię i nazwisko:

Ebony Maw

Moce:

Umiejętności Ebony Mawa są naprawdę imponujące. Osobnik ten prócz wykorzystywania rozmaitej technologii, która pozwala mu nawet na pogrywanie sobie z Thanosem i jego synem Thane'm, jest genialnym manipulatorem. Potrafi podsyłać przeciwnikowi sugestie, które ten bierze za własne pomysły, wpływać na dalsze jego zachowania i kontrolować go. Niech nikt nie myśli jednak, że ograniczone są one jedynie do słabszych umysłów, pamiątając o jego manipulacji Strange'm. Postać ta potrafi się też teleportować i posiada intelekt równy największym geniuszom Marvela.

Kostium:

Ebony Maw to wysoki blady osobnik pozaziemskiego pochodzenia, którego rasa nie jest określona. Widoczny jest brak nosa i oczy charakterystyczne oczy. Jego szata może budzić skojarzenia ze strojami azjatyckimi. Ma ona, podobnie jak kostium Proximy Midnight, barwy bieli, czerni i złota, zdobiona zaś jest stylowymi ornamentami. Całość jeszcze bardziej podkreślą niepozorność superłotra i tylko jego surowe rysy twarzy mogą zdradzać jego prawdziwe możliwości.

Sojusznicy:

Czarny Zakon, Thanos

Wrogowie:

Avengers, Doktor Strange,

Siedziba:

Brak

Najlepsze komiksy:

-Nieskończoność

- Black Vortex

Filmy i seriale z jego udziałem:

-serial animowany Guardians of the Galaxy (2015-)

-serial animowany Avengers Assamble (2013-)

-Avengers: (2018)

Na następnej stronie geneza superzłoczyńcy!

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Drozdowski

Tomasz Drozdowski

O mnie:

Dziennikarz, gitarzysta, miłośnik sztuki wszelakiej. Za autorytety stawiający sobie Alana Moore'a, Jimmy'ego Page'a i Julesa Verne. Osobnika tego można spotkać starówkach miast Rzeczypospolitej, które traktuje jak wehikuł czasu.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.