Będzie się działo! Czyli co przyniesie czerwiec do świata kina i telewizji!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nowe premiery! W kinach rządzić będą filmy science-fiction, na czele z kontynuacją kultowego Dnia Niepodległości. Nie zabraknie oczywiście wyczekiwanej ekranizacji Warcrafta, oraz sequela Gdzie jest Nemo. W świecie seriali nastąpią jednak spore czystki: żegnamy się nie tylko z Grą o Tron ale i wieloma innymi widowiskami! Przekonajcie się sami:

Wielkie premiery:

Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia (01.06.2016)

Wojownicze Płazy

Kultowi wojownicy z nowojorskich kanałów powracają w sequelu produkcji sprzed dwóch lat. Pieczę nad projektem ponownie obejmuje Michael Bay, więc możemy liczyć na mnóstwo niczym nieskrępowanej akcji i efektownych wybuchów. Głębszej fabuły raczej zabraknie, więc seans może okazać się w pełni satysfakcjonującą rozrywką głównie dla najmłodszych fanów. Ale kto wie, może powinniśmy liczyć na…cud?

Warcraft: Początek (10.06.2016)

Warcraft Ork

Chcielibyśmy tu napisać, że Warcraft okazał się jedną z niewielu udanych ekranizacji gier komputerowych. Niestety, nie możemy. Film okazał się mocno przereklamowany i satusfakcjonujący jedynie dla najwierniejszych fanów serii. Nie można mu jednak odmówić widowiskowości i szybko rozwijanej historii. Czy warto się wybrać na tą produkcję? Sprawdźcie w naszej recenzji!

Gdzie jest Dory? (17.06.2016)

Dory jest tu

Ryby kontratakują! Gdzie jest Nemo sprzed trzynastu lat okazał się dla wielu przebojem dzieciństwa. Teraz Disney powraca z kontynuacją morskiej przygody, tym razem w centrum akcji osadzając najbardziej komiczną i irytującą postacią filmu Andrew Stantona! Jak twórcy poradzili sobie z Dory w głównej roli? Wkrótce się przekonamy!

Zobacz również: Pierwsza lesbijska para Disneya pojawi się w Gdzie jest Dory?

Obecność 2 (17.06.2016)

Obecność 2 sequel

Jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat powraca! Małżeństwo Warrenów zmierzy się z kolejna demoniczną tajemnicą, tym razem w samym sercu Londynu! Będzie straszniej, mroczniej…ale czy na pewno lepiej? Liczymy na to, że reżyser James Wan ponownie sprosta wyzwaniu!

Zobacz również: Obecność 2 – posłuchajcie przerażającego nagrania z prawdziwego opętania

Dzień Niepodległości: Odrodzenie (24.06.2016)

Odrodzenie Alien

Proces kontynuowania kultowych historii filmowych sprzed lat i ponownego na nich zarabiania nie ustaje! Tym razem czeka nas ponowne spotkanie z wrogimi osobnikami pozaziemskiego pochodzenia. Jeszcze raz spróbują podbić Ziemię, jednak tym razem będą musieli stawić czoła ludzkości, uzbrojonej w ich własną technologię. Czy film okaże się nowym spojrzeniem na kino science-fiction, czy raczej odgrzewanym kotletem? Oby nie czekał nas olbrzymi zawód…

Zobacz również: Dzień Niepodległości: Odrodzenie – nowy zwiastun skupiający się na nadchodzącej wojnie!

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?