Będzie się działo! Czyli co przyniesie sierpień do świata kina i telewizji!

Ledwie się obejrzeliśmy, a minęła już połowa wakacji. Lato trwa, a wraz z nim ofensywa letnich blockbusterów, które podbijają kina, zgarniając olbrzymie kwoty z kieszeni widzów. Sierpień może i będzie dość ubogi w seriale, ale premiery kinowe, na czele z wyczekiwanym od dawna Legionem samobójców powinny wynagrodzić ten niedostatek!

Wielkie premiery: 

Legion samobójców (05.08.2016)

Suicide Squad lipiec

Warner Bros, widząc, że ich filmy z bohaterami w rolach głównych pozostają daleko w tyle za produkcjami Marvel Studios, postanowiło wytoczyć ciężkie działa. Co jest najlepszym elementem uniwersum DC (poza Batmanem oczywiście)? Oczywiście kultowi i charyzmatyczni złoczyńcy, których u konkurencji często brakuje! Legion samobójców ma szansę stać się filmem przełomowym, który sprawi, że komiksowi antybohaterowie nie będą już sprowadzani wyłącznie do roli przeszkadzajek dla superbohaterów! Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz również: Legion Samobójców – czy będzie scena po napisach?


Sausage Party (12.08.2016)

sausage party sierpień

Animacja tylko dla dorosłych widzów! Jak wygląda świat z perspektywy… produktów spożywczych! Życie w strachu przed konsumpcją musi być przerażające i takie też będzie Sausage Party! Komedii z czarnym humorem nigdy za wiele!

Zobacz również:  Sausage Party – mamy najnowszy zwiastun dla dorosłych!


Mój przyjaciel smok (12.08.2016)

dragon sierpień

Disney ponownie w natarciu. Film przygodowy o losach samotnego chłopca i jego dość… dużego przyjaciela, z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom Kina Nowej Przygody, młodszym jak i starszym!

Zobacz również: Mój przyjaciel smok – wzruszający zwiastun filmu!


Ben-Hur (19.08.2016)

ben hur sierpień

Jeszcze niedawno, widząc kolejne propozycje na odnowienia kultowych hitów sprzed lat, wielu odetchnęło z ulgą, widząc, że jak dotąd nikt nie zdecydował się na ponowne nakręcenie Ben-Hura. Teraz, ich koszmar się spełnił. Film Timura Bekmambetova, człowieka odpowiedzialnego za takie produkcje jak Straż Dzienna i Straż Nocna już w zwiastunach prezentuje się po prostu źle. Miejmy nadzieję, że to co wkrótce zobaczymy w kinach nie będzie jeszcze gorsze…

Zobacz również: Ben-Hur – oto teledysk do utworu promującego film oraz dwa nowe spoty!


Jak zostać kotem (19.08.2016)

kot sierpień

Kevin Spacey w komedii? Kevin Spacey w komedii familijnej? Kevin Spacey w roli… kota?! To możliwe, jednak jak aktor poradzi sobie w takiej roli? Oczywiście, z pewnością sobie poradzi! Czy jako tłusty zwierzak, zdoła udowodnić przed swoją rodziną, że tak naprawdę jest człowiekiem? 

Zobacz również: Jak zostać kotem – nowy zwiastun komedii z Kevinem Spacey


Batman: Zabójczy Żart (19.08.2016)

killing joke sierpień

Tak. To już ten miesiąc. Batman: Zabójczy Żart, wyczekiwany na całym świecie od wielu miesięcy wreszcie wkroczy do kin, by zaprezentować widzom jedną z najmroczniejszych historii w uniwersum DC. Wysoka kategoria wiekowa nie została nadana filmowi bez powodu, bowiem nie będzie stronił od brutalności i naprawdę drastycznych scen. Fani Batmana już zacierją ręce…

Zobacz również: Batman: Zabójczy żart – reżyser tłumaczy wysoką kategorię wiekową


Mechanik: Konfrontacja (26.08.2016)

mechanik sierpień

Jason Statham w roli wyszkolonego zabójcy, w pełnym akcji filmie sensacyjnym… Jakie to oryginalne, prawda? Aktor, który praktycznie w każdej produkcji wygląda i zachowuje się tak samo raczej nie powinien nas niczym zaskoczyć i tym razem. Propozycja obejrzenia Mechanik: Konfrontacja skierowana jest raczej głównie do wiernych fanów tego typu filmów i samego aktora.

Zobacz również: Mechanik: Konfrontacja – Jason Statham w polskim zwiastunie filmu!


Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?