Będzie grane! – czyli growe premiery listopada

Końcówka roku coraz bliżej. Już za niedługo rozpoczną się wszelkie podsumowania branży gier za rok 2018. Wydawcy nie spoczywają jednak na laurach i w już przedostatnim miesiącu roku mają dla graczy kilka ciekawych propozycji.


Zobacz również:

TOP 2018 – Najlepsze Gry 2018 Roku! Ranking aktualizowany!

TOP 20 – Najstraszniejsze gry ostatnich lat!

TOP 20 – Najlepsze gry z zombie!


Football Menager 2019 – 2 listopada

Fani taktycznego podejścia do rozgrywek piłkarskich w końcu doczekali się nowej odsłony cenionego symulatora trenera. Nowe wydanie jest kolejną ewolucją dobrze znanej formuły, tym razem twórcy przygotowali jeszcze więcej aspektów, o których będzie decydować gracz.

Platforma: PC


Diablo III: Ethernal Collection – 2 listopada

Diablo III po zawojowaniu konsol stacjonarnych postanowiło podbić także hybrydową konsolę od Nintendo. Już od 2 listopada gracze będą mogli zabrać tego klasycznego już przedstawiciela gatunku hack’n’slash gdzie tylko będą chcieli. Premiera na Switcha jest tradycyjnym portem na inną platformę, jednak gracze dostaną do swojej dyspozycji kilka ekskluzywnych zawartości.
Platforma: Switch


Spyro: Reignited Trilogy – 13 listopada

Sukces odnowionej trylogii Crasha pokazała, że gracze są chętni ogrywać klasyki z PSXa w nowej formie. Stąd też na rynku pojawi się remaster Spyro. Odnowiona grafika i ulepszone sterowanie sprawi, że tytułem zainteresują się zarówno starzy fani, którzy będą chcieli ponownie przeżyć przygody z fioletowym smokiem. Będzie to także dobra okazja dla nowych graczy na zapoznanie się tym tytułem.

Platforma: PS4, XONE


Hitman 2 – 13 listopada

Poprzednia Hitman był świetnym sposobem na odświeżenie formuły gier skradankowych. W odniesieniu sukcesu nie przeszkodził nawet fakt, iż początkowo tytuł został wydany w formule odcinkowej. Gracze pokochali model rozgrywki, który pozwalał na dowolne podejście do wykonywania zadań. Druga część ma dostarczyć wszystko to samo co poprzedniczka, tylko, że więcej i lepiej.

Platforma: PC, PS4, XONE


Fallout 76 – 14 listopada

Nowe podejście do klasycznej serii Fallout. Tym razem Bethesda postanowiła stworzyć w postapokaliptycznym świecie grę MMO RPG. Gracze będą musieli być stale podłączenie do sieci, a rozgrywka w pewny stopniu nawiązywać będzie do gatunku gier survivalowych. Nigdy nie wiadomo, czy napotkany gracz okaże się sojusznikiem, czy przeciwnikiem z którym będziemy walczyć o łupy.
Platforma: PC, PS4, XONE


Pokemon: Let’s Go, Pikachu! / Eevee! – 16 listopada

Najnowsza odsłona popularnej serii o kieszonkowych stworkach. Twórcy postanowili odejście od znanej formuły i połączyć doświadczenie płynące z grania w tytuł na konsolę wraz z grą mobilną. Bowiem gracze, którzy łapali Pokemony w Pokemon GO! będą mogli przenieść swoje zdobycze do Let’s GO! Pikachu!/Evee!. Sama gra jest odnowioną wersją Pokemon Yellow.

Platforma: Switch


Battlefield V – 20 listopada

Premiera drugiego wielkiego tytułu FPS przed nami. Po Call of Duty: Black Ops 4, który oferował jedynie rozgrywkę online przyszedł czas na nową odsłonę Battlefield. Tytuł od EA zapewni graczom rozgrywkę dla pojedynczego gracza, jednak to tryb multiplayer jest tym na co wszyscy czekają. Realia II wojny światowej pozwolą na wprowadzenie bardziej nowoczesnych rozwiązań. Całkowicie nowym trybem rozgrywki mają być Wielkie Operacje, które pozwolą na starcia dużych armii.

Platforma: PC, PS4, XONE


Assassin’s Creed Rebellion – 21 listopada

Darmowa gra mobilna osadzona w świecie Assassin’s Creed. Tytuł połączy tematykę gier strategicznych z elementami RPG. Model rozgrywki w dużym stopniu nawiązuje do Fallout Shelter, głównym zadaniem gracza będzie sprawne zarządzanie fortecą asasynów.

Platforma: iOS, Android


Darksiders III – 27 listopada

Niegdyś zapomniana seria o jeźdźcach apokalipsy w końcu doczeka się trzeciej części. Po przygodach Wojny i Śmierci gracz pokieruje poczynaniami Furii. Swego czasu seria ta budziła wiele pozytywnych emocji. Jednak finansowe problemy THQ przyczyniły się do zaprzestania prac nad trzecią odsłoną. Na szczęście znalazły się pieniądze na dokończenie tytułu i już pod koniec listopada gracze ponownie będą mogli powrócić do tego niezwykłego świata w celu przywrócenia równowagi na Ziemi.

Platforma: PC, PS4, XONE

Ilustracja: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?