Będzie grane! – czyli growe premiery stycznia

Właśnie rozpoczął się nowy rok. Wydaje się, że dla branży gier będzie to kolejne dwanaście miesięcy, które obfitować będą w wiele głośnych tytułów. Styczeń to przede wszystkim premiera Resident Evil 2 oraz oczekiwanego od lat Kingdom Hearts III. Dwa mocne uderzenie już na samym początku roku i prawdopodobnie potencjalni kandydaci do tytułu gry roku.


Zobacz również:

TOP 10 – Najlepsze gry 2018 roku!

TOP 20 – Najstraszniejsze gry ostatnich lat!

TOP 20 – Najlepsze gry z zombie!


Tales of Vesperia: Definitive Edition – 11 stycznia

Styczeń 2019 śmiało można okrzyknąć miesiącem remasterów. Tales of Vesperia jest pierwszym z nim. Wydany 10 lat temu klasyczny jRPG doczeka się odnowionej wersji, która zostanie wydana na wszystkie duże platformy.

Platforma: PC, PS4, XONE, Switch


New Super Mario Bros. U Deluxe – 11 stycznia

Pozostając w wątku remasterów. Switch po raz kolejny otrzymuje odnowioną wersję tytułu, który pierwotnie ukazał się na WiiU. Jest to klasyczna, dwuwymiarowa platformówka, pozwalająca na wspólną zabawę aż czterem graczom naraz.

Platforma: Switch


Ace Combat 7: Skies Unknow – 18 stycznia

Kolejna odsłona serii Ace Combat, która towarzyszy graczom już od wielu lat. Bardzo wyważony model sterowania spodoba się zarówno fanom zręcznościowego, jak i wręcz symulacyjnego podejścia do tematu. Warto wspomnieć, że wersja na PS4 będzie również posiadać możliwość gry w goglach VR.

Platforma: PC, PS4, XONE


Resident Evil 2 Remake – 25 stycznia

I kolejny remake w tym zestawieniu. Capcom zdecydował się, na odnowienie uwielbianej przez fanów odsłony serii. Dla tych którzy kochają gry z tego uniwersum będzie to tytuł obowiązkowy. Dla graczy niezaznajomionych z tematem okazja do nadrobienia zaległości.

Platforma: PC, PS4, XONE


Tropico 6 – 25 stycznia

Szósta część serii, w której wcielamy się w dyktatora zarządzającego swoim własnym państewkiem. Poza standardowym rozbudowywaniem metropolii, w grze będzie można samemu zdecydować jak rządzić państwem. Całość ponownie została zachowana w dość humorystycznym tonie

Platforma: PC


Kingdom Hearts III – 29 stycznia

Dość niecodzienne połączenie Disneya z realiami jRPG w końcu doczekało się premiery części trzeciej. Powracamy do znanych z poprzednich odsłon światów, ale na gracza czekają również nowe światy, jak ten z Toy Story czy Wielkiej Szóstki.

Platforma: PS4, XONE


Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?