Będzie się działo! Czyli listopad 2018 w kinie i telewizji!

Na małym ekranie:

Coś się kończy…

Channel Zero (01.11) – 4. sezon

Czwarta odsłona horrorowej antologii od stacji SYFY dobiega końca, akurat w sam raz tuż po Halloween. Czy będzie przejmująco i przerażająco?


The Purge (07.11) – 1. sezon

Noc oczyszczenia w wersji serialowej również zmierza ku ostatniemu odcinkowi. Jeśli spodobała wam się wersja kinowa to koniecznie musicie nadrobić wersję telewizyjną.


The Last ship (12.11) – 5. sezon

Tom Chandler i jego niezrównana ekipa w iście wybuchowym stylu płynie, aby definitywnie pokonać swoich przeciwników w finale 5. sezonu.


Kidding (12.11) – 1. sezon

Jim Carrey jako prezenter programów dziecięcych będzie żegnał się ze swoją publicznością, Jednak spokojnie, bohater tego serialu powróci na ekrany telewizorów w 2, sezonie, który został oficjalnie potwierdzony.


…i coś się zaczyna

Patriot (09.11) – 2. Sezon

Komediodramat od stacji Amazon doczekał się 2. sezonu. Serial opowiada o oficerze wywiadu, który zamierza nie dopuścić do zdobycia broni jądrowej przez Iran.


Homecoming (02.11) – 1. Sezon

Nowy serial stacji Amazon z Julią Robert w roli głównej. Serial opowie o Heidi Bergman, byłej pracowniczce w Homecoming Transitional Support Center, ośrodku, w którym pomaga się wrócić żołnierzom do życia w cywilu. Cztery lata po rzuceniu pracy, kobieta mieszka z matką w małym miasteczku i pracuje jako kelnerka. Pewnego dnia przyjeżdża do niej osoba z Departamentu Obrony i wypytuje o powód odejścia z pracy. Heidi uświadamia sobie, że za całą historią kryje się pewna mroczna tajemnica.


House of cards (02.11) – 6. Sezon

Czy House of Cards Kevina Spaceya w roli Franka Underwooda ma jeszcze sens? O tym przekonamy się całkiem niedługo, kiedy to na tronie zasiądzie jego żona, Claire Underwood.


Outlander (05.11) – 4. sezon

Czwarty sezon będzie składał się z kolejnych 13 epizodów, a ich fabuła oparta będzie na czwartej z ośmiu książek autorstwa Diana Gabaldon pod tytułem Jesienne werble. Podróże w czasie, intrygi i romanse znów powrócą!


Pokój 104 (10.11) – 2. sezon

Antologia braci Duplass powraca z drugą odsłoną. Jakie tym razem historię dane nam będzie poznać w tytułowym pokoju 104?


Mars (13.11) – 2. sezon

Akcja drugiego sezonu serialu MARS rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Pierwsza załogowa misja na Czerwoną Planetę odbyła się zgodnie z planem. Pomimo problemów, ekipie fundacji International Mars Science Foundation (IMSF) udało się bezpiecznie wylądować na Marsie i założyć osadę. Jest 2042 rok. IMSF założyło marsjańską kolonię Olympus Town, ale nie jest w stanie samodzielnie finansować ekspedycji.


The Kominsky Method (16.11) – 1. sezon

Nowy serial Netflixa. Głownymi bohaterami są: Sandy (Michael Douglas) i Norman (Alan Arkin), którzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Z dumą i poczuciem humoru stawiają czoło codzienności i problemom z prostatą. Ich wieloletnia przyjaźń jest dowodem na to, że stara przyjaźń nie rdzewieje.


Narcos: Meksyk (16.11) – 1. sezon

Narcos zamienia się w antologię. Narcos: Meksyk przedstawi nam początki kartelu Guadalajara w latach 80., kiedy to Felix Gallardo (Diego Luna) przejmuje władzę i jednoczy pozostałych handlarzy, w celu zbudowania imperium. W tym samym czasie agent DEA – Kiki Camarena (Micheal Pena) przeprowadza się z żoną i synem z Kalifornii do Guadalajara, aby objąć nowe stanowisko. Szybko dowiaduje się, że jego zadanie będzie jeszcze trudniejsze, niż się tego spodziewał. Podczas gdy Kiki zbiera informacje o Felixie i coraz bardziej zagłębia się w swoją misję, następuje coś tragicznego, co wpływa na handel narkotykami i rozpoczyna wojnę przeciwko nim, która potrwa wiele lat.


Escape at Dannemora (19.11) – 1. sezon

Ben Stiller w roli reżysera oraz Benicio Del Toro, który gra główną rolę w tym serialu to dosyć oryginalne połączenie. Fabuła koncentruje się na autentycznych wydarzeniach z 2015 roku. Wtedy też na terenie Stanów Zjednoczonych dwójka kryminalistów ucieka z więzienia dzięki pomocy pewnej pracowniczki. Dochodzi do pościgu na masową skalę ze strony nowojorskich władz.


Upadek królestwa (19.11) – 3. sezon

Upadek królestwa jest adaptacją cyklu powieści Wojny Wikingów Bernarda Cornwella. Do tej pory powstało 16 odcinków, a serial emitowany jest od 2015 roku.

Produkcją trzeciego sezonu zajmuje się Netflix, który przejął serial od BBC i pokaże go ekskluzywnie na swojej platformie streamingowej. Połowa IX. wieku n.e. Upadają kolejne brytyjskie królestwa. Śmierć zbiera krwawe żniwo. W ręce Wikingów wpada syn saskiego szlachcica, osierocony Uhtred (Alexander Dreymon). Po odzyskaniu swojej tożsamości i wewnętrznego „ja” Uhtred dołącza do armii króla Alfreda Wielkiego (Dawid Dawson), władcy Królestwa Wessex. Jedynego Królestwa, które stawia opór Wikingom.


Queen America (21.11) – 1. sezon

Nowy serial początkującej platformy Facebook Watch, w którym w głównej roli zobaczymy Cathrine Zete-Jones. Wciela się ona w Vicki Ellis, organizatorkę wyborów miss.


1983 (30.11) – 1. sezon

1983 to trzymający w napięciu thriller konspiracyjny, wielowątkowa opowieść o alternatywnej rzeczywistości i Polsce z roku 2003, jakiej nie znamy. 1983 zaskakująco łączy gatunki – wartka akcja i wątek kryminalny przeplata się z historią miłosną i opowieścią o poszukiwaniu prawdy – a wszystko to na tle międzynarodowego spisku w pełnym tajemnic świecie, w którym to Polska zdaje się rozdawać karty. Będzie to pierwsze polski serial Netflixa, reżyseruje Agnieszka Holland, a w roli głównej zobaczymy Roberta Więckieiwcza.


Baby (30.11) – 1. sezon

Nowy serial, wokół którego szumiało od kontrowersji tak bardzo, że nie wiadomo było, czy produkcja w ogóle zadebiutuje w sieci. Na szczęście będzie nam dane go obejrzeć, a skupi się on na nastolatkach, które oferują swoje usługi seksualne w zamian za pieniądze

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?