Advertisement

Bedzie się działo! Czyli luty 2019 w kinie i telewizji!

Coś się kończy…

Odpowiednik (18.02) – 2. sezon

Spodobała wam się intryga z podwójną rolą J.K. Simmonsa? To już niedługo będziecie świadkami finału 2. sezonu.


Gifted (20.02) – 2. sezon

Mutanci z uniwersum X-menów również zmierzają ku finałowi 2. sezonu. Jak zakończą się poszczególne wątki i jakie wielkie boom zaplanowali dla nas twórcy okażę się już niebawem.


Detektyw (25.02) – 3. sezon

Trzeci sezon tego serialu okazał się strzałem w dziesiątkę. O wiele lepsza historia niż w poprzedniej odsłonie i świetna obsada to niewątpliwe plusy tej produkcji. Już pod koniec miesiąca zobaczymy rozwiązanie całej sprawy kryminalnej.


.. i coś się zaczyna

The Umbrella Academy (15.02) – 1. sezon

Nowy serial Netflixa to produkcja oparta na serii komiksów wydanych przez Dark Horse Comics w 2007 roku. Opowie o dysfunkcjonalnej rodzinie superbohaterów. Po śmierci swojego ojca, bohaterowie ponownie łączą siły aby rozwikłać jego tajemniczą śmierć i uratować świat przed siłami zła.


Doom Patrol (15.02) – 1. sezon

Jeden z pierwszych seriali nowo powstającej platformy DC Universe. Produkcja ukaże nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną. Niebawem trafią do miejsca niezbyt dla nich przyjemnego i uzyskają dość nietypowe zlecenie od Cyborga. Trudno im będzie z niego zrezygnować, ale po tej misji ich życie nie będzie nigdy już takie samo.


Suburra (22.02) – 2. sezon

Suburra jest prequelem filmu gangsterskiego z 2015 roku, wyreżyserowango przez Stefano Sollimę, o tym samym tytule. Opowiada zniewalającą historię o polityce, Watykanie, mafii, korupcji, praniu brudnych pieniędzy, narkotykach i prostytucji. Już niedługo czeka nas drugiego spotkanie z bohaterami tego serialu.

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?